Як заробляти гроші в декреті

У декретній відпустці матеріальне становище різко погіршується, і жінка має гостру потребу в матеріальній підтримці. Тому ми розповімо, як заробляти гроші в декреті. Якщо розподілити весь день раціонально, то вистачить часу і на дитину, і на роботу.

Як можна заробляти гроші в декреті

1. Репетиторство . Такий варіант ідеально підійде для жінок, які добре володіють іноземними мовами, до того ж, не тільки англійською. Якщо ви добре розбираєтеся в шкільній програмі і вмієте все пояснювати просто і дохідливо, то можна таким методом заробити не менше, ніж вчителі в школах з повним робочим днем.

2. Комп’ютерні курси на дому . Якщо жінка добре розбирається в комп’ютерних програмах і владеетфотошопом, то можна набирати групу людей і вчити їх, як користуватися тими чи ж іншими програмами.

3. Заробіток в Інтернеті . Найпоширеніший вид такого заробітку полягає в написанні статей для наповнення сайтів. Для цього, природно, потрібен комп’ютер. Але далеко не кожна жінка зможе грамотно викладати свої думки, швидко друкувати і при цьому не допускати помилки.

4. Написання контрольних та курсових робіт . Така робота має підвищений попит у студентів і школярів, які з деяких причин пропускають заняття або ж не хочуть займатися цим самостійно.

5. Диспетчер на домашньому телефоні . Така робота відмінно підійде для активних жінок, які вміють чемно і красиво спілкуватися з клієнтами. При цьому домашня робота поєднується з вчиненням дзвінків клієнтам і з відповідями на вхідні дзвінки.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!