Як заробляти гроші на ютубі

Для людей, які роблять якісне і законне, а найголовніше – цікаве відео, є шанси заробити на ньому. Багато хто цікавиться, як заробляти гроші на ютубі і чи можна це зробити. Деякі думають, що ютуб – це тільки розважальний сайт і до заробітку він не має ніякого відношення. Але чи так це насправді?

Отже, Як можна заробляти гроші на ютубі

– Продайте своє відео . Багато користувачів, у яких є сторінка на ютубі, з радістю його куплять. Їх ресурси вже розкручені давно і люди самі йдуть до них, при цьому збільшуючи кількість переглядів. Якщо у вас дійсно якісне і цікаве відео, то за нього можна отримати пару сотень зелених.

– Увійдіть на ютубі . Зніміть відеокамерою або звичайним мобільним телефоном цікавий відеоролик і ставите його на ютуб. На сторінці зі своїм роликом розміщуєте блок з рекламою, з якого вам будуть йти виплати. Для цього потрібно стати партнером Google, так як на ютубі гроші отримують тільки його партнери.

– На вашому відео почне з’являтися реклама , вона і буде оплачуватися компанією. Якщо ви наберете, наприклад, 25000 переглядів і більше половини позитивних відгуків, то за перегляди ви будете отримувати від п’яти до двадцяти доларів, все залежить від виду і кількості реклами.

– Партнерська програма на ютубі . Якщо ваше відео стане хітом і приверне дуже багато глядачів, то у вас буде відмінна можливість зареєструватися в партнерській програмі на ютуб. Щоб бути партнером, відео має відповідати ряду вимог, але при популярності аккаунта можна і самому подати заявку на партнерство. Ставши партнером і підписавши угоду користувача, ви почнете отримувати відсоток доходу , який отримує від рекламодавця ютуб.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!