Як заробити в маленькому місті

Працевлаштуватися в невеликому місті досить важко – мало відкритих точок, голосних вакансій і низька оплата праці. З огляду на домінуючою монополії, людині висувають умови, в яких неможливо довго працювати – подовжений робочий день, скорочені перерви, відсутність премій. Загалом, картина складається неприємна. Ініціативні мешканці уникають таких утисків і намагаються самі себе забезпечити, покладаючись на власні вміння. Ті способи, як заробити в маленькому місті, приносять дохід, хай не з захмарними сумами, але, по крайней мере, що влаштовує основні потреби.

Як заробити в маленькому місті

1. Робота в інтернеті – популярний вихід із ситуації безробіття. Можна зайнятися дизайном, веб-розробкою, наповнювати сайти контентом. Якщо добре себе проявити, така робота забезпечить хороший дохід. Крім перерахованих вакансій, в мережі можна зайнятися торгівлею: почати співпрацювати з інтернет-магазином, рекламувати їх продукцію, доставляти, і отримувати відсоток.

2. Озеленення міста. Найнятися садівником, підстригати газони, розсаджувати рослини. Робота незатребувана, таких організацій в місті може не бути, тому у вас з’являється шанс самостійно почати роботу і обзавестися клієнтами.

3. Починати власний бізнес дуже дорого, але можна декорувати зали на урочистостях, готувати випічку, фотографувати (Див. Також Скільки заробляє фотограф ), робити одяг – це не вимагає особливого фінансування. (Див. Також Як відкрити свій бізнес )

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!