Як заробити на терміналах оплати

Поява терміналів багато в чому полегшило роботу касирів і скоротило черги в банках. Через самообслуговування тепер можна зняти зарплату, сплатити комунальні послуги, телебачення, поповнити рахунок телефону, Інтернету та інше.

Свій бізнес – термінали оплати

Маючи доступ до платіжних терміналів, тобто можливість їх викупити і побудувати з їх допомогою свій бізнес, питання, як заробити на терміналах оплати , вирішується сам по собі:

1. Зареєструйтеся як фізична / юридична особа і відкрийте свій особовий рахунок в банку – він потрібен для перерахування грошей на термінали, а так само для отримання відсотка від їх обороту.

2. Придивіться, де буде доречним розміщення ваших терміналів : домовтеся з магазинами, ресторанами, кредитними компаніями, торговими центрами. Переконайтеся, що місця розташування терміналів добре освітлюються і охороняються у будь-який час доби.

3. Укладіть договір-угоду про спільну роботу з компанією, яка займається терміналами – створює, встановлює і обслуговує їх. Вирішіть питання з інкасацією і найміть оператора для контролю мережі.

4. Встановивши термінали, Ви будете отримувати приблизно 7% комісію від всіх платежів. Це далеко не маленька сума, враховуючи, що середній оборот одного терміналу становить 8 – 10 тисяч рублів / добу.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!