Як заробити на спільних покупках, закупівлі

Словосполучення «спільні покупки» в наші дні стало звичним для багатьох людей. Якщо Ви хочете знати, як заробити на спільних покупках, прочитайте цю статтю. Для даного виду заробітку Вам знадобиться необмежений доступ в Інтернет, особистий комп’ютер або ноутбук, телефон і рахунок в банку.

Організатор спільних покупок отримує дохід приблизно від 10 до 20% від суми замовлених товарів.

Отже, як заробити на спільних покупках?

Пройдіть реєстрацію на форумі свого рідного міста. Пошукайте розділ, що стосується спільних покупок, і уважно вивчіть всі раніше створені теми. Визначте, яких товарів або брендів немає в розділі. (Див. Також Як заробити на посередництві )

Знайдіть постачальника. Щоб це зробити, скористайтеся будь-яким пошукових систем. Через сайт зв’яжіться з постачальником і замовте прайс-листи і каталоги. Дізнайтеся суму і умови мінімального замовлення.

Створіть на форумі тему. У ній необхідно викласти фотографії пропонованих товарів і вказати відсоток організаційного збору, дату припинення прийому заявок, умови оплати і мінімальну суму закупівлі.

Наберіть мінімальне замовлення. Надішліть кожному, хто зробив у Вас замовлення повідомлення, в якому буде вказано цілий перелік замовлених товарів і сума. Призначте термін і спосіб оплати. (Читайте також – Як відкрити аптечний бізнес )

Надішліть своєму постачальнику дані на замовлення. Після підтвердження зробіть оплату. Не забудьте уточнити вартість доставки і суму, поділіть на всіх учасників закупівлі.

Заберіть присланий вантаж з транспортної компанії.

Роздайте отримані товари учасником закупівлі .

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!