Як заробити на покер старс. як заробляти на покері

Всіх новачків цікавить стабільність заробітку в покер. У цій грі беруть участь новачки і досвідчені гравці. Як заробити на покер старс? Саме таке питання виникає у людей, які зацікавилися таким видом заробітку.

Серед всіх покерних ігор в інтернеті, покер старий займає перші позиції. Гра відбувається на живі гроші.

Як заробляти на покері

Наступним чином ви можете заробити на даній грі:

1. Вам будуть потрібні початкові знання гри в покер. Якщо таких знань немає, то вам слід уважно вивчити правила і комбінації.

2. З сайту покер старий скачайте програму покерний клієнт. Коли програма буде завантажена, її слід встановити. Програма є безкоштовною і підійде для наступних операційних систем: Windows Vista, Windows XP, Windows2000, Windows NT 4, Windows ME, Windows 98, Windows 95.

3. Створіть обліковий запис. У верхньому меню ви побачите заголовок під назвою «обліковий запис», виберете його і вкажіть «створити обліковий запис».

4. Заповніть облікову форму. Її слід заповнювати максимально правдиво. Такі дані необхідні для того, щоб вивести гроші на реальний рахунок в банку. Вказуйте всі дані правильно.

5. Купіть фішки. Щоб почати гру вам потрібні фішки. Вибере розділ «купити фішки». (Див. Також Як заробити на спільних покупках, закупівлі )

Зрозумілий і зручний інтерфейс не принесе новим користувачам труднощів. Якщо ви не вміє грати, то не поспішайте. Існує безліч навчальних ігор та уроків, які допомагають гравцям.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!