Як заробити на паблік, групі вконтакте

Паблік – це новий формат груп, трохи відрізняється своїм функціоналом. Групи існують для спілкування людей, а паблік цього не має на увазі. Багатьох користувачів цікавить, як заробити на паблік вконтакте. Створити його потрібно, так як багато користувачів підписуються на нього охочіше.

Як заробляють групи вконтакте

– Виберіть для паблік, групи тему . Вона може бути будь-який, звичайно, краще, їли ви в ній розбираєтеся. Обраної тематики і потрібно надалі дотримуватися.

– Просуньте паблік, групу . Для його розкрутки знадобляться кошти, але якщо їх немає, то можна займатися партнерськими програмами. Там вкладення також буде потрібно, але за пару тижнів все окупається. Попросіть своїх друзів на нього підписатися і раз в день або два робити перепис. Якщо ви будете додавати цікаві новини, то користувачі будуть охоче на них підписуватися і потім ділитися зі своїми друзями.

– Вигода від групи, паблік . Є деякі способи отримання прибутку від паблік. До них відносяться партнерські програми, продаж реклами, просування якогось свого проекту, а розкручений паблік можна навіть продати.

– Скільки ж потрібно людина в групі, паблік, щоб заробляти не ньому? Все залежить від обраної тематики, ніж вужча тема у вас буде – тим менше потрібно передплатників. Наприклад, для теми «товари і корми для кішок» вистачить і п’ятсот передплатників. А для тематики «оригінальні фото» буде потрібно тисяч п’ять передплатників.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!