Як заробити на kwork. ru

Якщо ви хоч раз задавалися питанням: “Як заробляти в інтернеті?”, То ви напевно чули про магазин фріланс-послуг « Kwork ». Відмінною рисою цього сервісу є те, що ціна на всі послуги фіксована, на відміну від інших сервісів, де виконавець з замовником заздалегідь обговорюють вартість робіт. Який вид послуги не пропонувався б тут, він завжди буде коштувати 500 рублів.

Варто зазначити, що 500 рублів це стартова ціна одного кворка (так на цій біржі називають одиницю пропонованої послуги). Ви можете доповнити свою пропозицію додатковими опціями, вказавши свою ціну для кожної з них. Крім того при великому обсязі робіт, ви можете запропонувати замовнику сплатити два і більше кворков.

Головною перевагою Кворка є його простота. Тут немає складнощів в плані роботи або оплати. Все досить легко, адже замовити роботу можна також просто, як і додати товар в корзину в інтернет-магазині. Завдяки фіксованою ціною замовники можуть досить непогано заощадити, адже більшість фрілансерів завищують ціну на свої послуги. При цьому виконавці можу додати додаткові послуги і тим самим заробити більше, якщо вони можуть запропонувати ще щось до свого кворку.

Єдиним недоліком сервісу « Kwork » є досить велика комісія, адже сайт забирає собі 100 рублів з кожного виконаного замовлення. В результаті виконавець працює не за 500 рублів, а за 400. Для кого-то це може здатися досить великий і невиправданою сумою, але не варто забувати, що працюючи тут, людина буде завжди захищений. Кожна угода проходить через модерацію, тим самим гарантуючи те, що виконавець отримає свої гроші напевно. У разі суперечок можна запросити арбітраж у адміністрації, і вона вже відповідно до правил вирішить проблему.

У кожного створеного кворка є свої відгуки, завдяки цьому замовник може спочатку переконається в тому, що фрілансер добре виконує описані ним послуги. Всі пропозиції можна відсортувати за рейтингом, популярністю або новизні. Під кожен вид робіт є своя категорія. Можна зайти на профіль виконавця і побачити все його пропозиції, почитати відгуки про нього і його особисту інформацію. Всі ці функції допомагають максимально точно вибрати виконавця.

Крім усього іншого сайт « Kwork » має досить простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Завдяки цьому розмістити пропозицію про роботу або ж замовити послугу досить просто. Якщо ви в перші потрапили на цей сервіс, то вам потрібно всього лише зробити пару дій для того, щоб почати заробляти.

Інструкція для початківців

1. В першу чергу необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації, для цього необхідно заповнити всі необхідні поля і підтвердити свої дії.

2. Після реєстрації вам буде запропоновано заповнити свій профіль. Тут ви повинні вказати свої дані, можливі варіанти зв’язку і те, що ви вмієте. Чим більше інформації напишіть, тим більша ймовірність, що вам дадуть роботу.

3. Щоб створити свій кворк, вам необхідно натиснути на зелену кнопку в правому куті. Далі вам потрібно детально описати, що ви готові запропонувати замовникам. Бажано докладно описати, що отримає людина після оплати, яким буде результат. Також можна додати кілька картинок, це також збільшить шанси на отримання замовлення.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!