Як заробити на копірайтингу

Канули в Лету часи, коли до віддаленого способу заробітку ставилися в кращому випадку несерйозно, а за фактом намагалися знайти кримінальний підтекст цього виду діяльності. Як виявилося, нічого злочинного і тим більше ганебного в цьому немає. Крім того, різноманітність можливостей дозволяє працювати віддалено всім від школяра, що заробляє на морозиво і затраченої на це годинку-другу після уроків, до бізнесмена, що оперує значними сумами і знаходиться в Мережі мало не цілодобово.

Копірайтинг – це розумний компроміс між прикладеними зусиллями і отриманими в їх результаті дивідендами. Правило золотої середини реалізується в Мережі простіше, ніж в інших місцях. Заробляючи копірайтінгом, людина зможе купити дуже багато морозива, хоча про котедж на Рубльовці або Феррарі мова, зрозуміло, не йде.

Що це таке

Написання текстів, найчастіше невеликих, становить роботу копірайтера. Теми статей можуть бути найрізноманітнішими, що накладає певні обмеження на рівень його підготовки. Крім цього, матеріал повинен мати певний ступінь унікальності і викладатися в необхідному стилі. Результат згодом розміщується на сторінках цільових сайтів.

На перший погляд, завдання не з легких, але для людини, що має елементарне середню освіту, цілком здійсненне. Адже ніхто не змушує винаходити велосипед. Інформації по будь-якій темі в інтернеті предостатньо. Залишається лише ознайомитися з нею, розібратися в суті проблеми і грамотно викласти її на папері, мається на увазі текстовий редактор, зрозуміло.

преференції копірайтера

Так само як для будь-якої іншої віддаленої роботи, головною перевагою копірайтингу є відсутність необхідності щодня йти в офіс і бачити вічно незадоволене обличчя боса, можливо, того ще рабовласника. Та й споглядати часто нікудишній колектив не найприємніше заняття. В оптимальних умовах домашньої обстановки підвищується працездатність і, як наслідок, продуктивність, а також зберігаються нервові клітини. До особливостей ж копірайтингу варто віднести наступне:

самостійне планування робочого часу, адже не заборонена працювати навіть вночі (головне, укластися в терміни);

рівень заробітку і завантаженості також визначається копірайтером, точніше, кількістю виконаних замовлень, взятих в роботу виключно за його бажанням;

можливість самовдосконалення і кар’єрного зростання без будь-яких вкладень.

Цей перелік далеко від хрестоматійною повноти, описуючи лише найважливіші позитивні аспекти роботи копірайтером. У нього сміливо можна додавати можливість працевлаштування з хорошою зарплатою талановитих людей, що живуть казна-де.

заробіток онлайн на написанні текстів

Промовистою про обмеженість, так званому стелі, заробітку, можна справедливо заперечити. Копірайтер – одна з найбільш інтенсивно розвиваються професій. Активно вдосконалюючись, кожен може зайняти відповідну посаду у великій компанії і не виходячи з дому забезпечити і себе, і сім’ю. Тут, як і в будь-якому іншому бізнесі, багато що залежить від амбіцій. У будь-якому випадку копірайтер, нехай навіть посередній, голодувати не буде.

Про руйнування нервових клітин і мови не йде. Навпаки, людина знаходить спокій, душевну рівновагу і впевненість у завтрашньому дні. Зазвичай це негайно позначається на стосунках у сім’ї, з друзями і близькими людьми, позитивно, зрозуміло.

Вимоги до копірайтер

Справедливості заради потрібно все ж зробити застереження. Не маючи ніякої освіти, копірайтером не станеш тим швидше. У загальному випадку претендент повинен мати наступні характеристики:

добре знати російську мову;

мати широкий кругозір;

володіти комп’ютером на рівні користувача.

Зрозуміло, що всі перераховані вимоги некритичні. Їх може задовольнити першокласник в процесі навчання і будь-яка доросла, зацікавлений в самовдосконаленні. Принадність копірайтингу ще і в тому, що безпосередньо під час роботи людина збагачує запас знань і умінь, що підвищує рівень його майстерності. Дійсно, процес може зайняти багато часу, але все в руках початківця копірайтера.

Де почати працювати

В інтернеті є ресурси, звані біржами копірайтингу, що надають можливість працювати на їхній платформі будь-якій людині, незалежно від ступеня його підготовленості.

З огляду на, що мова йде про гроші, реєстрація обов’язкова на будь-який з них. Здобувач повинен заповнити форму, вказавши паспортні дані і спосіб розрахунку (електронний гаманець). Після цієї процедури стають доступні завдання від замовників.

Визначившись з гідною кандидатурою, подається заявка на виконання. Замовник, вивчивши надійшли заявки, має право віддати цю роботу здобувачеві або вибрати іншого. Так, робота видається на конкурсній основі, а тому потрібно дбати про свій рейтинг.

Виконання замовлень не єдиний спосіб заробити. Ви можете виставляти на продаж написані вами тексти. Тут головне визначити адекватну вартість вашої роботи. За великі гроші тексти автора-початківця навряд чи хто купить, а й продавати свою працю «за копійки» теж не радимо.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!