Як почати бізнес без грошей

Щоб почати свій бізнес, треба багато грошей. Така помилка ми чуємо дуже часто. В даний час є маса можливостей відкрити свою справу без грошей, і питання – «як почати бізнес без грошей, з нуля?», Відпаде сам собою. Найреальніші можливості надає мережа Інтернет.

Як можна почати бізнес з нуля

1. Для початку варто прояснити один важливий факт – почати свою справу без вкладень неможливо. Є поняття великі вкладення і мінімальні, а ось під мінімальними можна мати на увазі не тільки грошові, а й тимчасові витрати. Наприклад, той час що ви витратите на організацію свого бізнесу, можна витратити на звичайну роботу, де можна заробити той же мінімальний грошовий капітал. (Див. Також Як відкрити ТОВ самостійно )

2. Як правило, початковий коло проектів для бізнесу без стартових грошей, досить вузький і визначається трьома характеристиками:

– не вимагає великих вкладень;

– елементарна організація;

– мінімальний ризик і відповідальність.

Під дані характеристики ідеально підходить інтернет-бізнес.

3. В незалежності від сфери діяльності, необхідно обзавестися найманими працівниками, які погодяться працювати за відсоток від угоди. Досить важке завдання, але здійсненне. В інтернеті є багато людей, які можуть і хочуть витрачати трохи часу, за можливу роботу, яка може принести невеликі гроші.

4. Тепер можна створити інтернет-сайт і групи в соціальних мережах, які будуть посилатися один на одного, що підніме, як відвідуваність сайту, так і його авторитетність. (Див. Також Як заробляти гроші вконтакте )

5. Наостанок можна провести рекламну компанію, яка запропонує програму лояльності для клієнтів. Наприклад – приведи друга, отримай знижку.

6. Якщо ж інтернет Вас не приваблює, то можна скористатися державною субсидією на відкриття свого бізнесу. Для її отримання, необхідний ряд умов, з якими можна ознайомитися в найближчому Центрі зайнятості.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!