Три поради трейдеру

Перша і найголовніша порада: при роботі з бінарними опціонами потрібно вчитися контролювати емоції. Уміння психологічно налаштуватися на торгівлю, переконати себе дотримуватися своєї системи і контролювати свої вчинки, не беручи ніяких рішень під впливом емоційних поривів. Навіть обвали на ринку і дефолти не “з’їдають» стільки депозитів, скільки необдумані дії. Особливо це стосується азартних гравців, тих, хто після програшу прагне відразу ж відіграти свої гроші, а після виграшу – подвоїти результат. І в тому, і в іншому випадку слід перейти на інші справи, заспокоїтися, проаналізувати свої позиції. І тільки потім можна знову приступати до покупки опціонів.

Багато трейдерів, особливо на самому початку шляху, люблять експериментувати зі зміною активів. Дійсно, саме різноманітність активів (фондові індекси, акції, нафту, валюта і т. д.) підштовхує новачка спробувати кожен з них. Але тут і прихована пастка: складно протягом короткого проміжку часу переключитися з одного активу на інший. Всі активи мають свої особливості, а перед операцією необхідно ретельно проаналізувати живий графік для бінарних опціонів . Саме з цієї причини метання від одних активів до інших не призводять ні до чого хорошого.

Третя порада стосується кількості угод. Багато новачків вважають, що чим вище кількість угод, тим більше в результаті дохід від торгівлі. Це досить поширена думка, ось тільки кількість угод не завжди переростає в якість. Поки трейдер витрачає сили на висновок максимального числа угод, тренди на ринку можуть змінитися. Тому основну увагу слід тримати на аналізі ринку. Тоді навіть пара угод буде набагато прибутковіше десятка необдуманих рішень. Ліміт на кількість угод у день допоможе дотримуватися цієї рекомендації.

Дотримуючись основних принципів торгівлі бінарними опціонами, можна зробити цей процес не просто азартних розвагою, а справжнім прибутковою справою. Головне, спиратися не на емоції, а на реальні інструменти: графіки, новини, аналітику. Навчитися отримувати і використовувати цю інформацію не так складно, так як вона доступна будь-кому. Знання можна отримувати з книг, інтернет-статей та відеоуроків на спеціалізованих порталах.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!