Де здати кров за гроші. станція переливання крові

Донорство – це місія почесна, адже ваша кров може навіть врятувати життя вмираючої людини. Але крім такої важливої ​​місії можна поправити ще й матеріальне своє становище і тому багато людей хочуть дізнатися, де здати кров за гроші. Усе взаємопов’язано, ви здаєте кров, щоб допомогти хворому, а натомість отримуєте гроші.

Отже, Де можна здати кров за гроші? Станція переливання крові

Зверніться спочатку в поліклініку, яка до вас найближче розташовується. У всіх лікарнях обов’язково повинен знаходитися стенд, на якому розвішані різні листівки з інформацією про те, якого числа проходить День донора. У звичайній поліклініці не завжди є необхідне обладнання длясдачі крові, тому і організовуються такі дні. У цей день йдете в поліклініку, пройдете спочатку комісію, і якщо вас допустять, то здасте там кров, а вам заплатять гроші.

Донорські центри. Вони розташовані при деяких поліклініках. Знайдіть такий центр і зателефонуйте туди по телефону. Вам нададуть інформацію, коли можна приходити на здачу крові.

Станція переливання крові. Якщо до Дня донора ще далеко, а донорського центру не знайшли, то звертаєтеся прямо на саму станцію переливання крові. Така станція є в кожному місті. Тут прийом крові ведеться постійно. Адреса станції знайдіть в телефонному довіднику вашого міста або ж через Інтернет.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!