Як зберегти гроші від інфляції. як зберігати гроші

Як зберегти гроші від інфляції. як зберігати гроші

З кожним новим місяцем, незважаючи на те, що витрати залишаються одними і тими ж, кількість грошей, що залишилися після здійснення покупок постійно зменшується. Якщо Вас цікавить відповідь на питання: «Як зберегти гроші від інфляції?», Уважно прочитайте поради, які дають досвідчені і талановиті економісти.

Як зберігати гроші? Як зберегти гроші від інфляції

Відкладайте по п’ять або десять відсотків від своїх доходів в скарбничку. Через деякий час у Вас накопичиться досить пристойна сума грошей. Головне, кладіть гроші в скарбничку регулярно. Але не варто збирати дуже довго, є ризик, що несподівано виник стрибок інфляції знищить всі Ваші накопичення.

Обзаведіться валютним резервом. Накопичені гроші найкраще перевести в Євро або долари. Також можете обміняти рублі на швейцарські франки або японські ієни.

Обзаведіться особистих банківських гаманцем. Сума грошей, передана на зберігання банку, буде регулярно приносити Вам додатковий відсоток. Уважно поставтеся до занадто щедрим пропозицій щодо відсоткових внесках від банків, цілком можливо, за такими щедрими обіцянками може стояти небезпечна фінансова піраміда. (Див. Також Куди покласти гроші під відсотки )

Придбайте приватну власність. Найкраще придбати земельну ділянку, на якому можливо здійснювати будівництво. На будинку або квартири попит, як правило, нестабільний

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!