Як заробити на бінарних опціонах. заробіток на бінарних опціонах

Як заробити на бінарних опціонах. заробіток на бінарних опціонах

Бінарні опціони – це торговий інструмент ринку Форекс, який має фіксовану прибуток. Оплата опціону проводиться в разі виграшу, і він від величини зміни ціни на актив не залежить. Багато людей цікавляться, як заробити на бінарних опціонах. Без початкових грошових вкладень і потрібних знань практично заробити не вийде.

Отже, як можна заробити на бінарних опціонах? Заробіток на бінарних опціонах

Брокери бінарних опціонів пропонують зазвичай заробити фіксовану виплату при виграші опціону в розмірах від 60 до 85 відсотків і в разі програшу – 15 відсотків. Під час укладання угоди буде потрібно визначити, зменшиться або ж збільшиться величина базового активу. Деякі люди заробляють на таких прогнозах досить великі суми.

Починайте працювати тільки з перевіреними брокерами, не введено на сумнівну інформацію. Наприклад, Anyoption і Fronstoсks вважаються кращими з брокерів по бінарних опціонах. Ставки на удачу не ставте, так можна злити свій депозит. Дотримуйтеся певної стратегії, при їх використанні, а, також використовуючи аналіз, можна заробити пристойні гроші, а не сліпо ставити ставки і програвати.

У кожній стратегії допускається тимчасова просадка депозиту, і всі засоби, тому не варто інвестувати в один опціон. Торгувати краще з 15-00 до 3-00 за московським часом, в цей часовий проміжок працює більшість бірж, і графіки особливо помітно коливаються.

Для початківців підійде проста стратегія, вона підходить для людей з маленьким капіталом. Її суть в тому, що на Anyoption є можливість купувати бінарні опціони за п’ять хвилин до їх закінчення. Подивіться, якщо який-небудь актив тривалий час змінюється в одному напрямку, то є дуже маленька ймовірність того, що в найближчі хвилин п’ять він свій напрямок змінить взагалі. Вибираєте актив, у якого графік останнім часом змінювався тільки в єдиному напрямку і за три хвилини до його закінчення його купуєте.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!