Як вкласти гроші в золото. чи вкладати гроші в золото

Як вкласти гроші в золото. чи вкладати гроші в золото

Золото вважають найнадійнішим об’єктом для інвестування. Ціни на нього хоч і коливаються, але все ж, багато людей хочуть дізнатися, як вкласти гроші в золото. У періоди фінансових криз золото дорожчає і тому такі вкладення стають все більш популярними.

Чи вкладати гроші в золото і як можна вкласти гроші в золото?

Купуйте золоті ювелірні вироби без каменів. Це спосіб підходить для людей, які серйозно інвестиціями не займаються, а просто хочуть підстрахуватися на всякий випадок. Але тут є один нюанс: при покупці виробів ви заплатите і за сам метал, і за ювелірну роботу, а при продажу вироби вартості роботи вам ніхто не оплатить.

Відкриття в банку знеособленого металевого рахунку. Самі злитки на руки вам не видадуть, але після укладення угоди вам дадуть свідчення, в якому обумовлена покупка певної кількості золота (Див. Також Скільки важить злиток золота ). З одного боку можна не боятися, що злодії вкрадуть золото, так як з даними внеском проводиться складна фінансова процедура. Але якщо банк раптом збанкрутує, свої гроші назад ви не отримаєте.

Купівля інвестиційних монет. Це інвестиції, вкладення довгострокові. Банк купує монети за ціною нижче, ніж за якою він продає їх населенню. І якщо вам терміново потрібно ваші гроші, і ви захочете монети банку продати, то будете в збитку.

Придбання золотих самородків. Ціни на золото ростуть різними темпами. Купивши самородок, і через деякий час, продавши його за ціною брухту, ви отримаєте прибуток. Однак самородки продають не всі компанії, але останнім часом таких фірм стало більше.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!