Як інвестувати в золото

Як інвестувати в золото

На фінансовому ринку нерідко відбуваються сильні зміни, багато форм інвестування на тому чи іншому етапі виявляються неспроможними. Але золото незмінно має високу вартість.

Навіть світова фінансова криза не призвела до зниження його ціни. Тому питання про те, як інвестувати в золото, актуальний і на сьогоднішній день. Багато хто віддає перевагу вкладати кошти в купівлю нерухомості, але при цьому не слід забувати про нестабільність сучасних цін на житло.

Такий спосіб інвестування, як покупка акцій, також не настільки ефективний, як інвестиції в золото. В умовах несприятливої ​​фінансової обстановки, акції впливової компанії перетворюються на простий папір, валюта поступово знецінюється, вклади через високу інфляцію не приносять очікуваного доходу. При вкладенні капіталу в золото, інвестор отримує довгостроковий і стабільний результат.

Варіанти придбання золота інвестором.

Можна купити золото як у вигляді золотих злитків, так і у вигляді монет. Злитки зазвичай купуються великими корпораціями або урядом країни. Для їх покупки необхідна оплата 18% податку. Звичайні ж громадяни вважають за краще купувати монети з золота. Вони відрізняються зручністю зберігання, їх легко продати при необхідності. При купівлі золотих монет треба не забувати про наступні нюанси:

Придбання пам’ятних монет – прибуткове вкладення, але покупець повинен непогано в них розбиратися. В такому випадку він зможе реально оцінити, яку приблизну вартість монета матиме в майбутньому.

При покупці пам’ятної монети, як і при придбанні злитка, потрібно заплатити податок.

Якщо інвестор вирішує вкласти кошти в купівлю інвестиційних монет, він звільняється від сплати податку.

Інвестиційна монета по закінченню часу може істотно змінитися в ціні, оскільки відбувається збільшення її нумізматичної цінності.

Інвестори, які давно займаються інвестуванням в золото, рекомендують зберігати і золоті злитки, і монети в спеціальному сейфі. З ним ваші заощадження завжди будуть під надійним захистом.

Розібратися в тому, як інвестувати в золото, не складно. Інформацію про вкладення коштів в цей тип інвестицій легко почерпнути з інтернету. Ви завжди будете в курсі світових цін на золото. Для придбання золотих монет не потрібно надзвичайного багатства. Даний спосіб збагачення знадобиться простій людині зі стабільним рівнем доходу.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!