Куди вкласти гроші, щоб заробити

Куди вкласти гроші, щоб заробити

Гроші завжди заробляти нелегко, але ще важче їх зберегти. Багатьом людям хотілося б отримувати прибуток зі своїх вкладень, але вони не знають,

Куди вкласти гроші, щоб заробити.

У наш час при більш-менш стабільній економіці у людей з’являються нові можливості в сфері збереження і примноження свого капіталу.

Отже, Куди вкласти гроші, щоб заробити

Вкладення коштів в банк під відсотки . Виберіть відповідний для вас банк, пропозицій відкриття депозитних рахунків зараз безліч. Потім прийдіть в обраний банк, оформляєте там спеціальний договір і відкриваєте рахунок. При тривалому терміні вкладу і відсотки будуть більше. Відкриття депозитного рахунку та отримання стабільних відсотків – задоволене вигідне вкладення коштів. (Див. Також Куди покласти гроші під відсотки )

2 Вкладіть вільні гроші в нерухомість . Нерухомість в ціні завжди була і буде. Ви можете купити квартиру і здавати її в оренду, отримуючи з цього прибуток. Ви зможете в подальшому квартиру перепродати і теж непогано заробите. (Див. Також Куди вкласти 1000000 рублів )

Вкладення грошей у пайові фонди . Ці фонди на гроші вкладників купують акції, управління вашими грошима на себе бере досвідчений брокер. При хорошому положенні справ ваша прибуток може скласти до 50 відсотків річних, все залежить від успішності компанії. А можете і не отримувати доходів взагалі, тут вже є ризик.

Вкладення грошей в раритети і дорогоцінні метали . Дорогоцінних металів не сотлеют і з часом, але крім вартості золота вам доведеться заплатити в банку і ПДВ, який складає 18 відсотків від вартості злитка. При здійсненні інвестицій в дорогоцінні метали найкраще придбати золоті червінці. У них майже 8 г чистого золота і коштують вони близько трьох тисяч рублів. З кожним роком цінність червінців зростає.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!