Куди вкласти гроші перед дефолтом – під час кризи

Куди вкласти гроші перед дефолтом - під час кризи

Як відомо економіка розвивається циклічно. Період росту змінюється періодом спаду і навпаки. Питання про те, як зберегти свої гроші, а ще краще заробити перед кризою, дефолтом або девальвацією хвилює багатьох інвесторів. Насправді в періоди криз стану не тільки губляться, але і створюються, тому що серйозних змін завжди відкривають безліч можливостей для тих, хто може їх використовувати. Якщо ви вважаєте себе інвестором, і варіант зберігання грошей «під матрацом» вас не надихає, тобто альтернативи вкладення грошей, які ви можете використовувати. Але при виборі будь-якого варіанту не можна забувати, що головною метою інвестицій перед дефолтом є збереження наявного капіталу.

Куди можна вкласти і як заробити гроші в кризу?

Вкласти гроші в нерухомість

Одним з найбільш надійних способів вкладень історично є вкладення в нерухомість. Нерухомість за будь-якої кризи – дефолт є «реальну цінність». Її можна здавати в оренду і отримувати дохід. До того ж, не дивлячись на те, що в періоди сильних коливань ціни на нерухомість можуть не тільки рости, але й падати (причому глибина падіння, буває, досягає 50%), повністю втратити об’єкт нерухомості практично неможливо, а заробити гроші в кризу вдасться практично завжди. ( Куди вигідно вкласти гроші дивіться тут )

Вкласти гроші в дорогоцінні метали

Іншим класичним способом інвестицій є вкладення в дорогоцінні метали. Головним фактором, який потрібно враховувати є наявність спреду: різниці між ціною продажу і ціною покупки.

Куди вкласти гроші в кризу

Але і в цьому випадку є кілька різних варіантів: покупка ювелірних прикрас, купівля зливків і знеособлені металеві рахунки .

Найгірше – це інвестиції в ювелірні вироби. Різниця між ціною продажу і ціною покупки може бути дуже значною. І, звичайно, завжди ця різниця буде не на вашу користь. До того ж іноді продажна ціна ювелірних виробів для фізичних осіб розраховується за вагою, тобто як ціна брухту. Відповідно в цьому випадку інвестор теж зазнає збитків.

Придбання зливків більш розумний спосіб, але слід знати, що в зв’язку з особливостями російського законодавства при покупці сплачується 18% ПДВ, який при продажі не повертається. (Скільки важить злиток золота дивіться тут )

Придбання монет. Інвестор може набувати монети з дорогоцінних металів. Існує різниця між інвестиційними та пам’ятними монетами. У разі придбання інвестиційних монет ПДВ сплачувати не потрібно. Пам’ятні монети більше цікавлять колекціонерів або купуються для подарунків.

Вкладення в знеособлені металеві рахунки (ОМС) серед варіантів вкладень в метали є найбільш вигідним, тому що зобов’язань по сплаті ПДВ не виникає. З іншого боку і «фізично» помацати свої коштовності в в цьому випадку буде неможливо.

Вкласти гроші в валюту

Існує практика, коли інвестор перед дефолтом намагається мінімізувати ризики шляхом придбання «кошика валют», тобто вкладає частину коштів в валюти інших країн. І хоча це частково захищає заощадження від валютних коливань, в разі серйозної кризи купівельна спроможність всіх валют може знижуватися і такі інвестиції виявляться збитковими.

Вкласти гроші в акції

Певною мірою ризикованим способом інвестицій в кризу є купівля акцій. Імовірність, як доходу, так і збитку тут приблизно однакова. Найкраще вкладати гроші в акції не перед, а відразу після дефолту, коли ринки впали і є можливість купити акції за низькою ціною.

як заробити гроші перед дефолтом

І якщо інвестор вирішив вкласти гроші в акції, то надійніше всього буде вибрати великі, значимі для економіки компанії, тому що держава, швидше за все, підтримає їх, а в наступний період зростання курс їх акцій виросте. (Де і як купити акції Газпрому читайте тут )

Зберігати гроші в банку

Зберігання грошей на банківському депозиті під час дефолту не дасть істотного прибутку. Найбільш ймовірно, що інфляція «з’їсть» весь дохід, а можливо і частину вкладених коштів. (Дивіться також Куди краще вкласти 500000 рублів )

Вкласти в антикваріат

З незвичайних способів вкладення грошей перед дефолтом можна розглянути вкладення в антикваріат. Цей спосіб є одним з найбільш надійних, але вимагає серйозного знання предмета.

Вкласти гроші в інтернет – проекти

Іншим оригінальним способом інвестицій перед дефолтом є покупка інтернет-проектів. Не секрет, що в період спаду багато інтернет-проекти втрачають в ціні, і якщо інвестор готовий увійти в цей ринок, то купивши подешевшав веб-ресурс (інтернет сайт, форум та ін.), Він може в майбутньому отримувати гарний прибуток.

Вкладення в освіту і здоров’я

І, звичайно, перед, під час і після кризи – дефолту ніколи не потрібно забувати про інвестиції в свою освіту і здоров’я, тому що це єдиний вид інвестицій, який гарантує вам успіх в 100% випадків.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!