Куди вкласти 50000 рублів

Куди вкласти 50000 рублів

Багато хто думає, що краще гроші швидше на щось витратити, поки вони зовсім не знецінилися. Наші експерти сьогодні вам дадуть пораду куди можна вкласти 50000 рублів і що ви з цього отримаєте.

Куди можна вкласти 50000 рублів

1. Банківський депозит. Строковий банківський рублевий депозит допоможе заробити при середній ставці 11 відсотків на рік близько шести тисяч рублів. Є якісь фінансові компанії, що пропонують і п’ятдесят відсотків річних, але більша частина з них є шахраями, тому з ними не зв’язуйтеся.

2. Валютний ринок Форекс. Багато людей вважають, що там крутяться великі гроші, але заробити їх можуть тільки професіонали. Це точно, але тепер є можливість інвестувати в цих професіоналів і ділити прибуток виходячи з ваших використаних грошей. Це інвестування в ПАММ рахунки. Осідання, звичайно, бувають, але дохід в цілому хороший. Головне – це правильно вибрати керуючого, подивитися на його статистику і саме в них і інвестуйте. Може, у них дохід не дуже великий, але зате вони надійні. (Див. Також Куди вкласти 300 тисяч рублів )

3. Вкладення в землю. За 50 тисяч рублів можна купити невелику ділянку в депресивному районі. Але на велике зростання такого «активу» сподіватися не потрібно. Дорожчає земля, яка розташована поблизу від платних споруджуваних доріг, в активно розвиваються районах тощо.

4. Купівля нерухомості. За 50 тисяч рублів можна купити хіба що убогу кімнатку в забутому всіма глушині. Але погане житло завжди дешевшає і тому при угоді можна втратити до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

5. Дорогоцінні метали. Це хороший метод вкладення. Для відкриття металевого знеособленого рахунку не потрібно платити комісії. Якщо захочете продати свої золоті активи, то ви не будете платити прибуткового податку. Експерти стверджують, що золото подорожчає на 30 відсотків, і ви зможете заробити чистого прибутку до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!