Куди вкласти 300 тисяч рублів

Куди вкласти 300 тисяч рублів

Тримати в руках 300 тисяч рублів дуже приємне відчуття. Але щоб ці великі гроші швидко не розійшлися, треба знати, куди вкласти 300 тисяч рублів . Для кого-то відповідь на це питання може бути банальним і простим, але розібратися слід всім.

– є можливість вкласти таку суму в бізнес. Але через невелику стартового капіталу в 300 тисяч, слід бути готовим до серйозного праці, який буде займати практично весь вільний час. Інакше не буде віддачі, і вкладення виявиться програшним; (Див. Також Куди вкласти, перевести накопичувальну частину пенсії? )

– з такою сумою можна вийти на фондові ринки цінних паперів і непогано там себе проявити. Але таке вкладення пов’язано з величезною ступенем ризику, так як один невірний крок може погубити всю справу. Тому слід, повністю підготується в питанні управління фондовими активами;

– також непоганим і надійним способом вкладення вважаються цінні метали та антикваріат. Старовинні речі з віком тільки додають в цінніше, а золото і платина завжди залишаються в ціні;

– цікавим способом вкладення вважаються ПАММ-рахунки – це інвестиційні групи професіоналів грають на біржі. Завдання полягає в тому, щоб віддати їм свої гроші і знімати щомісяця відсотки. Метод досить привабливий, але пов’язаний з великими ризиками, адже ніколи не знаєш скільки проіснує та чи інша інвестиційна група.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!