Куди покласти гроші під відсотки

Куди покласти гроші під відсотки

Якщо у людини з’являються вільні грошові кошти, то, як раз прийшов час задуматися про їх примноження. Гроші в шафі доходу не принесуть і тому багато хто хоче дізнатися, куди покласти гроші під відсотки. При цьому ваші кошти будуть приносити вам прибуток, що дуже вигідно, та й приємно.

Отже, Куди покласти, вкласти гроші під відсотки

Пайові інвестиційні фонди (ПІФ). Це організації, які за кошти вкладників здійснюють операції з купівлі-продажу акцій різноманітних компаній на фінансовому ринку. Цим займаються брокери, які є співробітниками таких компаній. Цей метод вкладення грошей може принести прибутку до п’ятдесяти відсотків на рік, але і ризик тут немаленький. Якщо фонд зробить невдалу операцію, то вкладник залишиться без доходу. Якийсь конкретний відсоток оголошується рідко.

Банківський депозит – найкращий спосіб отримання відсотків. Ви будете регулярно отримувати відсотки, якщо помістіть кошти в банк. Пропонується велика кількість вкладів з різними умовами і з них завжди можна вибрати саме той, який вам більше підходить. Відсотки по депозиту завжди вище рівня інфляції і тому внесок коштів в банк – надійний спосіб отримувати прибуток.

Інвестиції в дорогоцінні метали. Щоб інвестувати гроші в дорогоцінні метали , можна відкрити металевий рахунок в банку, який прив’язується до вартості золота. Відсотки тут невеликі і після закінчення терміну вкладу гроші потрібно забрати або ж відкрити новий вклад на інших умовах.

Ще один спосіб отримання відсотків – дати в борг з відсотками під розписку. Найкраще давати гроші в борг комусь знайомому, хоча багато людей з радістю підуть на ваші умови. Але найкраще запевнити розписку нотаріально, і вказати в ній на яких умовах, і з якими відсотками ви даєте грошову суму в борг.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!