Як, з чого почати меблевий бізнес. бізнес – план – меблевий магазин

Меблі буде користуватися попитом у покупців завжди. Саме цей факт змушує багатьох бізнесменів задуматися про те, як почати, відкрити меблевий бізнес. Щоб це справа приносило прибуток, необхідно уважно поставитися до всіх етапів відкриття меблевого бізнесу:

1. Визначення спеціалізації. Подумайте, яку конкретно меблі будете виробляти: м’яку, плетену, вбудовану, скляні меблі або ж торгове обладнання. Щоб правильно визначитися зі спеціалізацією бізнесу, необхідно врахувати регіон і специфіку ринку меблів.

2. Пошук приміщення. Вам буде необхідний склад, цех по виробництву і офіс.

3. Придбання обладнання. Стандартні верстати найкраще брати на складі постачальників. Саме на закупівлю обладнання і будуть витрачені кошти, вкладені в бізнес. (Див. Також Як знайти спонсора для бізнесу )

4. Купівля якісних комплектуючих. Придбати їх найкраще у дистриб’юторів. Якщо виготовляти самостійно, то буде потрібно додаткове обладнання.

5. Найм персоналу. Вам будуть потрібні досвідчені майстри-меблярі, слюсарі-складальники, склярі, столяри, водії, кур’єри, комірники, програмісти, дизайнери, співробітники магазину і керівні працівники.

6. Реклама. Найефективніше рекламувати меблевий магазин через Інтернет, зовнішні рекламні щити і телебачення. (Див. Також Як заробляти за допомогою інтернету )

7. Організація каналу збуту. Реалізовувати готову продукцію можна за допомогою спеціалізованих торговельних центрів, меблевих магазинів, ринків, мережевих салонів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!