Як відкрити турагентство – покрокова інструкція

Для правильної і успішної організації бізнесу турфірми, перш за все, потрібно чітко визначитися з основними напрямками підприємництва і володіти необхідною інформацією для повного опису бізнес плану турфірми (Як скласти бізнес план читайте тут ).

Варто зазначити, що на сьогоднішній день масово відкриваються туристичні компанії, це говорить про те, що грошей і місця на ринку туристичних послуг, безумовно вистачить і тим, хто прагне вперед до фінансової незалежності.

Як відкрити турагентство – турфірму з нуля

Формат турагентства

Організувати такий бізнес можна в двох варіантах: перший – бути туроператором (просування і реалізація турів, з формуванням комплексів послуг для туристів) і другий – відкрити турагентство (організація і реалізація туристичних путівок, які забезпечують туроператором).

У більшості випадків підприємці віддають перевагу туристичному агентству, так як цей бізнес має мінімальний ризик і витрати, але максимальний дохід.

Як відкрити турагентство покрокова інструкція

Покрокова інструкція як відкривати турагентство

Першим кроком буде назва для вашого турагентства, воно повинно мати яскраве, оригінальне, що утримує в пам’яті назву для залучення клієнтів. (Як вибрати назву для ТОВ читайте тут )

Для започаткування підприємництва необхідна реєстрація ІП або ТОВ, краще відкрити форму Товариства з обмеженою відповідальністю, це дає можливість ризикувати тільки статутним капіталом, а не своїм майном у разі відкриття ІП. (Читайте також – Як відкрити ТОВ самостійно )

Вибір туроператора. В цьому випадку необхідно звернути увагу на вік, відсоток від продажу туру і поцікавитися відгуками про туроператорів.

діяльність турагентства

Туристичне турагенство буде пропонувати послуги, пов’язані з туризмом по всім відомим напрямками, включаючи екзотичні країни, міста Росії і знамениті місця.

Організація бізнесу – відкриття турагентства

Щоб відкрити туристичну компанію, необхідно подбати про приміщення, яке можна взяти в оренду. Це може бути невелике приміщення з розмірами 15-30 м² і розташуванням в жвавому місці або в великому торговому центрі. Як показує статистика, 30% клієнтів відвідують фірму побачивши вивіски. Наступним кроком є ​​підписання договору з туроператором про співпрацю і покупка необхідного обладнання, до складу якого входять: 3 столи з комп’ютерами, по два крісла для клієнтів у кожного столу і комфортний диван для очікування. Далі потрібно зробити косметичний ремонт в стилі екзотики і можна організовувати промоція туристичної фірми.

Організація послуг турагентства

Одним з важливих моментів просування фірми є її місце розташування з великим потоком людей. Не варто забувати і про рекламу, її можна дати на радіо, в газети, інтернет, а так само поширити за допомогою візиток і листівок. Організовувати бізнес краще з квітня місяця, коли починається сезон відпусток. Для залучення, і найголовніше утримання клієнтів, необхідно забезпечити їм комфортний сервіс обслуговування, а якщо дозволяють можливості зробити невелику знижку.

Персонал турфірми – бізнес план

Після того як зроблений ремонт в приміщенні, куплено необхідне обладнання, прийшов час подбати про набір персоналу. Для обслуговування клієнтів знадобляться дві людини і один бухгалтер, які повинні мати вищу освіту і вік від 24 років і не старше 35 років, дуже часто цими людьми стають дівчата або жінки. (Як вести бухгалтерію ТОВ дивіться тут )

капіталовкладення

Орендувати приміщення складе – від 20 тисяч рублів (від 18 до 25 кв. м.)

Придбання обладнання і ремонт – від 80 тисяч рублів

Промоція туристичної фірми, включаючи рекламу – від 10 тисяч рублів.

Відкрити турагентство в Москві на даний момент буде приблизно коштувати – від 1 до 1.5 мільйона рублів

Організація подібного бізнесу – це справа цікава і не дуже клопітка, як наприклад відкриття магазину, а так само прекрасний шанс реалізувати себе.

Успіхів вам у реалізації бізнесу!

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!