Як відкрити швейний цех. швейний бізнес план

Якщо Ви захоплюєтеся модою і любите стильні речі, напевно, Вам приходила в голову ідея про те, як відкрити швейний бізнес. Він вимагає значних фінансових вкладенні і повної самовіддачі. Окупається швейний бізнес досить повільно.

Швейний бізнес план

Для відкриття власного швейного справи необхідно вжити ряд наступних заходів

1. Написати бізнес-план . Визначте конкретний вид одягу, яку будете виготовляти.

2. Порахувати кількість майбутніх грошових витрат. На початковому етапі буде потрібно багато грошей для оренди або купівлі приміщення, обладнання та придбання витратних матеріалів.

3. Придумати назву торгової марки. Це можна зробити як самостійно, так і за допомогою рекламного агентства. Одночасно потрібно також розробити логотип, етикетки, рекламні буклети і упаковку.

4. Знайти приміщення. Зверніть увагу на колишні виробничі цехи. Як правило, поруч з ними є склади і кімнати, які підходять для офісу.

5. Знайти постачальників фурнітури і тканин. Головне завдання – відшукати якомога якісніші матеріали по найбільш низькій ціні.

6. Найняти працівників. Вам будуть потрібні фахівці з ЗАКРОЙКА, швачки, фахівець із закупівель, маркетолог, менеджери з продажу і логіст.

7. Подумати над рекламою своєї продукції. Зробіть каталоги і вручите їх потенційним оптовим покупцям. Візьміть участь в галузевих виставках. Розробіть сайт в Інтернеті.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!