Як відкрити квітковий магазин. квітковий бізнес – бізнес план

Квіти в усі часи приносять людям тільки позитивні емоції. А ось бізнес, пов’язаний з квітковою продукцією, пов’язаний певними ризиками. Але, незважаючи на це, багатьох цікавить питання – як відкрити квітковий магазин?

Квітковий бізнес – бізнес план

Необхідно зареєструвати власну компанію і вирішити наступні питання

Приміщення. Зверніть увагу на відділи, розташовані в великих торгових центрах. Вибирайте найбільш прохідне місце. На самому початку роботи, коли немає ще постійних клієнтів, потрібно намагатися охопити якомога більшу кількість цільової аудиторії.

Купівля обладнання. Вам буде потрібно склад для продукції, в якому постійно повинен підтримуватися потрібний температурний режим. Також доведеться придбати прилавки, стелажі, пульверизатори, підгодівлі, грунт і ємності, призначені для води.

Пошук постачальників продукції. Якщо Ви плануєте продавати невелику кількість квітів, домовтеся про покупку товару у місцевих оптовиків. Укладаючи договір, уважно поставтеся до питань логістики, адже помилки в доставці або зберіганні можуть знищити весь товар.

Формування асортименту. Вибирайте тільки квіти, які користуються великим попитом: хризантеми, лілії і троянди.

Залучення на роботу флористів. В їх обов’язки входитиме складання букетів, упаковка покупок, консультації покупців і догляд за рослинами.

Придбати витратні матеріали. До них відносяться подарункові пакети, м’які іграшки, прикраси, пакувальні матеріали, сувеніри та аксесуари.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!