Хостел як бізнес. бізнес план хостела

Хостел як бізнес – це спосіб розширення туристичної інфраструктури. Відмінність хостела від готелю в тому, що тут не чекають всіх бажаючих, а закладають основу для потенційного споживача. Іншими словами, хостел має свою спеціалізацію, на удосконалення якої спрямована вся його діяльність.

Зовні, хостел представлений у вигляді «молодіжного готелю», де номери розкидані по блокам, є санвузли та кухні на поверсі. З характеристик стає очевидно, що постояльці повинні самі себе забезпечувати їжею, маневруючи на обладнаній усіма потребами кухні.

Хостел як бізнес

1. Перший тип хостелів орієнтований на «студентство» – невибагливі, часто подорожують молодь, яка не зациклену на комфорті.

2. Другий тип – ділові хостели, що запрошують до себе візитерів на ділові зустрічі, бесіди і переговори. Найчастіше їх клієнтами стають міжнародні компанії, і мережеві організації, які проводять семінари та заняття-тренінги.

Параметри хостела повинні вміщувати до 100 осіб, тому, плануючи будівництво або оренду приміщення, шукайте відповідну територію. Залежно від обслуговування і рівня хостелу, підберіть персонал. Враховуйте місце розташування приміщення – якщо воно вигідно для ділових зустрічей, подбайте про наймання персоналу, що володіє декількома іноземними мовами.

Обставте приміщення пристойними меблями, створіть презентабельний вигляд, проведіть ТВ та інтернет, і ви готові зустрічати гостей. Не забудьте придумати свою «фішку», якій можна утримати або заманити відвідувачів – безкоштовна випивка після 10 вечора, наприклад, або басейн, або ще щось на ваш розсуд.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!