Вирощування малини як бізнес. ідеї ​​бізнесу

Часів Радянського союзу давно минули разом зі стабільною роботою і щомісячними стабільними зарплатами. Ринкова економіка принесла не тільки велика різноманітність пропонованих товарів, але відкривши вікно в Європу велику конкуренцію, яку ми, на превеликий жаль, не в силах подолати. У зв’язку з цим велика частина наших підприємств стає банкрутами, залишаючи людей безробітними. Через безвиході ми готові на все, ось тоді і приходить в голову вирощування малини як бізнес.

Вирощування малини

– Як виявляється, в цьому немає нічого складного, головне, в першу чергу, розставити всі пріоритети (розрахувати початкові витрати на закупівлю сировини, правильно виділити ділянку землі, на якій розташується наш малинник, і, звичайно ж, якісно доглядати).

– Визначаючись з ділянкою землі, Вам варто дотримуватися таких правил: місце повинно бути сонячне без тіні, між саджанцями малини має бути відстань не менше 1,5 метрів, і 2 метри між рядами.

– На виділеній ділянці з метою отримання в подальшому максимального прибутку, Вам бажано висадити 2-3 види великоплідний (ремонтантної) малини, яка зможе з першого місяця літа і до перших морозів приносити до 10 кг з куща. До таких сортів можна віднести кущі ремонтантної малини польської сорту «Поляна», жовтий гігант і Ярославна.

– Для того, щоб отримати відмінний урожай Вам необхідно правильно вирощувати малину. Існує кілька способів, перший з них – кущі розташувати на шпалері; другий – поруч з ямками забивати кілки, до яких в подальшому прикріплюється кущ малини.

Не забувайте про те, що висадити малину, це тільки початок шляху, за нею потрібен постійний догляд!

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!