Вирощування часнику як бізнес

Багато страви без часнику втрачають свій аромат і смак. Використовують його в кулінарії, під час консервування, в ветеринарії і навіть в медицині. Вирощування часнику, як бізнес, є досить прибутковою справою. За останні роки ціна на нього виросла до 150-200 рублів за один кілограм.

Бізнес ідея: вирощування часнику

1. Без сумніву, найбільший прибуток можна отримати, тільки вирощуючи часник в промислових масштабах. Але, навіть засудив їм свою присадибну ділянку, можна непогано заробити. З ділянки в один-два гектари можна отримати від 5 до 20 тонн часнику на рік і виручити за нього від 1 до 2 мільйонів рублів. (Див. Також Вирощування малини як бізнес. Ідеї бізнесу )

2. Вирощування часнику зовсім нескладне заняття. У готові борозни укладається часник і засипається землею. Посадка і збір часнику здійснюється за допомогою сівалок і збиральних комбайнів.

3. Ринок збуту необхідно шукати задовго до збору врожаю. Знайти покупців можна за допомогою прямих продажів, тоді Ви не втратите частину прибутку від залучення посередників. Також покупців можна пошукати серед власників ресторанів, кухонь-їдалень, овочевих магазинів, харчових переробних підприємств, торговельних центрів, експортних організацій і фармацевтичних підприємств.

4. Перед тим, як почати вирощувати часник, необхідно з усіма потенційними покупцями укласти договори поставки.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!