Відкрити свій бізнес – розведення кішок

У всьому світі існує більше ста порід кішок. Деякі з них стоять досить дорого. Розведення кішок як бізнес підійде, швидше за все, тільки тим людям, хто щиро любить і поважає цих тварин.

Свій бізнес – Розведення кішок

1. Орієнтовна вартість кішок найбільш затребуваних порід становить: шотландської вислоухой – 200-1200 доларів, британської короткошерстої – 50-1500 доларів, персидських кішок і екзотів – 50-3000 доларів, курильских бобтейлов – 100-1000 доларів.

2. Перед початком розведення кішок необхідно вивчити існуючий попит на різні породи і прочитати спеціальну якісну літературу по догляду за цими тваринами.

3. Набувають, як правило, двох різностатевих кошенят, яким вже виповнилося два місяці. Утримувати тварин необхідно в готельному приміщенні. Темпл і провітрюваному.

4. Кошенята у дорослої самки можуть народжуватися до трьох разів протягом одного року. У посліді, як правило, від чотирьох до п’яти кошенят. Готові до продажу тварини повинні користуватися биотуалетом і Когтеточку.

5. Продавати кішок можна через зоомагазини або за допомогою оголошень в газетах, на телебаченні та в Інтернеті .

6. Крім продажу, можна також заробляти, надаючи кішок для в’язки. В’язка з елітною породою кота коштує приблизно сто доларів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!