Свій бізнес – розведення страусів в домашніх умовах

Останнім часом розведення страусів як бізнес є, мабуть, одним з найбільш перспективних і безсумнівно вигідних напрямків у фермерському господарстві. Це пов’язано з простотою вирощування даних птахів і затребуваністю страусиного м’яса, яєць, пір’я і навіть шкіри.

Розведення страусів

1. Щоб почати цей бізнес слід визначитися зі способами розведення страусів . Починати розводити даних птахів можна придбавши яйця, пташенят, або купивши відразу ж дорослих страусів. Найоптимальнішим способом, який краще підходить для новачків – розводити їх з пташенят, оскільки це дозволить уникнути певний ризик, пов’язаний з придбанням незапліднених яєць і не завдасть особливого клопоту при вирощуванні в подальшому молодняка. Більш того, пташенята, в порівнянні з дорослими страусами, менше коштують, і дозволить самостійно формувати страусове стадо по співвідношенню самок і самців.

2. Під час розведення даної птиці слід приділити увагу деяким досить важливим аспектам:

якість води та корму;

певний температурний режим, вентиляція, освітлення;

гігієна на фермі;

загони для вигулу птиці;

вольєри, для утримання птиці.

Дотримання норм і рекомендацій по вищевказаним аспектам дозволить більш успішно займатися розведенням, в тому числі і розмноженням птиці.

3. Слід знати, що на одного самця повинно бути не менше двох самок, що, в свою чергу, призведе до створення повноцінної страусиної сім’ї. У півтора-два роки страуси досягають статевої зрілості, після чого самки здатні нести яйця. Як правило, в рік тільки одна самка може принести до шістдесяти яєць, причому з них, тільки 80% будуть заплідненими. При наявності ферми краще використовувати інкубатор для виведення пташенят страусів, оскільки це реально може підвищити відсоток вилупилися здорових пташенят.

4. Безсумнівно, для організації ферми на початкових етапах будуть потрібні значні вкладення. Однак даний бізнес є досить прибутковим і досить перспективним. При налагодженому господарстві вирощування страусів не зажадає великих зусиль, ніж при організації будь-якої іншої птахоферми.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!