Свій бізнес – переробка гуми

З кожними днем ​​індустріальний прогрес відкриває для нас нові горизонти і можливості, але на ряду з цим ми забуваємо про навколишній нас природі і не віддаємо належну увагу екології. Адже, якщо поміркувати, більшу частину відпрацьованих матеріалів можна використовувати як вторинну сировину, тим самим ми не тільки частково відгородимо природу від забруднення, а й збережемо природні ресурси. Наприклад, переробка гуми як бізнес, вважається одним з прибуткових і швидко окупаються.

Переробка гуми

– Для реалізації задуманого необхідний початковий капітал в розмірі 25000 доларів, ліцензія на переробку відходів , офіційно зареєстрований міні-завод з необхідним обладнанням і постійний канал постачання сировини.

– При розташуванні міні-заводу, Вам слід дотримуватися обов’язкових вимог: територія заводу повинна бути розташована на відкритому місці, не оточеному житловими будинками в радіусі не менше 300 метрів (найбільш вдало підійде територія за містом); приміщення для переробки повинно бути добре провітрюється, з наявністю вентиляційних шахт. Також Вам необхідно буде передбачити приміщення для зберігання сировини і готової продукції.

– На перших порах, для того щоб запустити завод, Вам не обов’язково купувати обладнання (вирезатель івижіматель посадкового кільця, Нарезатель на стрічки і заготовки, дробильно-стирається агрегат, вібросито грубої (великої) очистки, сепаратор (магнітний і вібро), сито тонкої очистки ), Ви можете його орендувати з правом подальшого викупу.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!