Свій бізнес – перепродаж автомобілів

Людина прагне заробити на всьому. Задіявши свої вміння і інтереси, можна самостійно відкрити будь-яку справу, і почати отримувати від нього гроші. Перепродаж автомобілів як бізнес – своєрідний заробіток, що вимагає чималих початкових вкладень.

Щоб їм зайнятися, вам доведеться:

1. Накопичити близько 20 тис. Рублів для закупівлі старого авто, плюс гроші на їх відновлення і гараж, де це все буде проходити. Ремонтуєте авто, надаєте йому належний вигляд, враховуєте розтрати, істинно вкладені в нього, додаєте оплату витрачених сил, і перший прибуток уже є. (Див. Також Куди вкласти 100000 рублів )

2. Купувати авто краще в неробочому стані, і з навколишніх містечок і сіл, тому що робоча машина, придбана з рук в місті обійдеться набагато дорожче.

3. Визначитися, якими авто ви хочете займатися: іномарками або вітчизняними, робочими або технічно несправними. Не женіться за всіма категоріями відразу – починайте все потихеньку і не поспішаючи, а встояти, розширите свої цілі. (Див. Також Як заробити на особистому авто )

4. Проконсультуйтеся в ГИБДД про тонкощі роботи з документацією купівлі-продажу авто.

5. Підтримуйте свою репутацію: розміщуйте оголошення, розклеювати листівки, рекомендуйте послуги друзям, поширюйте інформацію по інтернету, залучайте до себе громадськість.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!