Свій бізнес – конярство. розведення коней

Не думайте, що розведення коней – це дуже просто. Конярство як бізнес вимагає чималих фінансових вкладень, великих зусиль і особливої ​​уваги до коней. Але їм варто зайнятися бодай заради задоволення, яке приносить спілкування з цими прекрасними тваринами.

Бізнес ідея – Розведення коней

– Визначтеся, для якої мети ви будете розводити коней. Можна розводити скакових коней, жеребців племінних порід, коней для спортивних клубів, для того, щоб каталися бажаючі в парку. Для кожної мети потрібні різні породи коней.

– Обладнайте місце, де будуть міститися коні. Для цього потрібен досить велику земельну ділянку. На ньому треба побудувати простору стайню зі стійлами, майданчик для вигулу коней, підсобні підстроювання, де буде зберігатися корм і амуніція. Якщо можливо, то добре б зробити критий манеж. Можна і орендувати місце в стайні, але якщо коней багато, це не варіант. (Див. Також Розведення гусей як бізнес. Бізнес план )

– Складання гарного бізнес-плану . Вивчіть стан ринку і визначитеся з основними клієнтами. Наприклад, вирощування і підготовка спортивних коней зажадає від вас років п’ять, а скакового коня потрібно готувати року три. Найуспішнішим бізнесом вважається покупка племінних коней для їх подальшого розведення. При їх покупці потрібна консультація хорошого зоотехніка.

– Наймання персоналу. У конярстві на персоналі економити не потрібно. Необхідно оформити договір з досвідченим ветеринаром, який буде оглядати ваших конячок. Також вам будуть потрібні робітники, які будуть доглядати за тваринами, чистити їм стійла і годувати.

– Цей бізнес дуже складний і пов’язаний з великими ризиками. Щоб його повністю окупити і мати хороший дохід, знадобиться кілька років. Тому таким бізнесом займаються ентузіасти цієї справи, фінансово забезпечені люди, які люблять коней і знавці кінного ринку.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!