Розведення собак як бізнес. бізнес ідея – собаківництво

Якщо Ви любите собак і готові витратити на догляд за ними достатню кількість свого часу, Ви цілком можете зробити це улюблене заняття додатковим або основним джерелом доходу. Розведення собак як бізнес є досить успішним. Цю справу можна почати практично з нуля і в майбутньому стати володарем власного розсадника.

Розведення собак

1. Перш ніж серйозно займатися розведенням собак з’ясуйте, яка саме порода користується найбільшою популярністю у Вашому місті і області. Не варто братися за розведення рідкісних порід, є ризик, що вони не будуть затребувані.

2. Вивчіть сайти і форуми, присвячені розведення собак певної породи. Корисно буде також відвідати собачі розплідники і клуби собаківників.

3. Придбайте відразу дві собаки однієї породи – хлопчика і дівчинку. Найкращий варіант – купити вже дорослих тварин. Купуючи одночасно дві собаки, Ви зможете заощадити значну суму грошей на злучку. Крім того, це полегшує відстеження родоводу. (Див. Також Бізнес – ідея – Розведення раків. Бізнес план )

4. Дохід від бізнесу по розведенню собак складається з вартості проданого тваринного за мінусом витрачених на догляд за ним коштів (корми, відвідування ветеринарного лікаря, вітаміни, добавки). Собака гладкошерстной породи коштує від 500 до 1500 доларів. Пухнасті собачки мають ціну від 400 доларів. Собака приносить протягом року цуценят лише раз. Одночасно у неї народжується до восьми малюків.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!