Розведення шиншил як бізнес

Шиншили – милі звірятка, яких використовує людина, залежно від своїх інтересів: хтось розводить вихованців і має на меті створити кращі для них умови, а хтось цікавиться тваринами тільки заради цінного хутра. Розведення шиншил як бізнес, має на увазі обидва способи відношення до цих тваринкам, і кожен з них приносить великий дохід.

Розведення шиншил – бізнес ідея

1. Шиншили прості в утриманні і набагато популярніший норок.

2. Для утримання звірів потрібно відкрити ІП , звернутися до ветеринарної служби за реєстрацією і схваленням ветеринарно-санітарних умов для закупівлі і розведення шиншил. Приміщення, де будуть міститися тварини, має бути провітрюваним, чистим, з температурою в 16 градусів і вологістю в 60%.

3. При закупівлі звірків, увага звертається на їх зуби (повинні бути рівними і помаранчевими), вуха (щоб були без виразок), очі і ніс (не повинно бути слизу і набряків), а так же саму шерсть – чисту, гладку і густу .

4. Вартість шкурки цього звірка оцінюється сотнями доларів, а готова шубка – в десятки тисяч. Живу шиншилу легко продати за 2 тис. Рублів – це мінімальна вартість, а всі тонкощі залежать від породи і забарвлення хутра.

5. Для старту бізнесу, рекомендується закупити 20 пар звірят, доглядати за ними і очікувати поповнення.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!