Розведення перепелів як бізнес

Розведення перепелів як бізнес – відмінний спосіб отримання прибутку. Перепелине м’ясо і яйця мають цінні смаковими, дієтичними і лікарськими властивостями, а тому, перепелячий бізнес, як ніякий інший, швидко зростає, окупається і приносить прибуток.

Розведення перепелів

1. Початок підприємницької діяльності краще починати з суми в 10 тис. Доларів, на яку слід закупити 700 перепілок та забезпечити їм необхідні умови для зростання. Через рік вкладена вами сума вже окупиться.

2. Розведення перепелів вимагає щорічного поновлення. Це не проблема, враховуючи, що вони часто лунають і висиджують багато пташенят. У той же час, дорослих птахів бажано відокремлювати від молодих, щоб згодом продати їх в якості м’яса. Виходить певного роду цикл, що полягає в щорічній зміні поколінь. (Див. Також Розведення гусей як бізнес. Бізнес план )

3. Умови ферми зводяться до двом вимогам – температурі в 18 градусів і 60% вологості. Освітлення проведіть тьмяне, постійно провітрюйте територію, але уникайте протягів. Щоб птахам було затишно, підлогу присипте тирсою. До речі, підлога робиться під кутом, щоб після того, як пташка знеслася, яйце одкотилося від неї до бортика. (Див. Також Розведення курей як бізнес. Курячий бізнес )

4. Годувати перепелів потрібно сумішами з круп. Але цього недостатньо для підтримки імунітету птахів, тому в корм обов’язково додаються мінерали, крейда, борошно з риби і черепашок.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!