Розведення курей як бізнес. курячий бізнес

Це досить захоплююча і цікава робота. Перш ніж починати розведення курей як бізнес, потрібно скласти план, в якому треба врахувати всі важливі моменти. Це дозволяє визначитися з поголів’ям і породою, а також прибутком і витратами від розведення птиці.

Розведення курей

– Визначтеся, яких курей ви будете розводити. Можна розводити курей-несучок або бройлерів на м’ясо. І той, і інший бізнес по-своєму привабливий. У несучок кожна порода має свої характеристики і відрізняється по несучості і по вимогливості до умов утримання. Бройлерів потрібно багато і правильно годувати, і тоді вже через два місяці вони досягнуть промислового ваги.

– Прорахуйте, скільки голів молодняка і дорослих курей будете купувати. Найкраще купувати птицю на птахофабриках в вашому районі. Якщо везти курей здалеку, то у них буде великий стрес і багато хто може не вижити.

– Підрахуйте, скільки вам буде потрібно матеріалу на будівництво пташника. Площа визначається, виходячи з числа придбаного кількості птиці, також враховуйте і майбутній приріст. Вирішіть, чи будуть кури сидіти в клітках або ж вільно пересуватися на вигулі по пташника. Зробіть відповідну систему опалення та освітлення.

– Придбайте потрібну кількість кормів. Будуть потрібні також мінеральні добавки та вітаміни для птиці. Дізнайтеся, які корми потрібні саме для курчат, а якими можна годувати дорослу птицю.

– Подумайте, чи потрібен інкубатор. Птах може і самостійно висиджувати курчат. Якщо вирішили придбати інкубатор, то вибирайте його, виходячи з кількості яєць, які в нього будуть закладатися і вільного місця у вашому пташнику.

– Вирішіть, куди будете виробляти збут продукції. Чи будете ви продавати м’ясо бройлерів або яйце від курей-несучок, все одно доведеться налагоджувати контакти з покупцями.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!