Розведення кролів як бізнес

М’ясо цих тварин дуже смачне, корисне і досить легко засвоюється. Розведення кролів як бізнес , являє собою виробництво шкурок і дієтичного м’яса в умовах промислового масштабу. Можна розводити декоративних кроликів, але це справа досить клопітка і вимагає багато зусиль.

Розведення кролів

– Перший крок – пошук приміщення для тварин. Добре розмістити їх в дачній місцевості, а найкраще – побудувати власну ферму. Міні-ферму для розведення декоративних карликових кроликів можна організувати і у себе в квартирі. Офіційного дозволу для цього не потрібно.

– Розведення породистих карликів . Це зараз найприбутковіший бізнес. Вам буде потрібно пара плідних самок і їх можна тримати і в будинку, і в квартирі. Перших звірків купуйте в розплідниках, на ринку є ризик бути обманутим. Кролиці плодяться до шести разів на рік. Місяць виношують дитинчат і ще один місяць – їх вирощують. Через два місяці отримаєте перші доходи. (Див. Також Птахівництво як бізнес )

– Розведення кролів на м’ясо . Тут уже квартирою не обійтися. Буде потрібно найняти двох кролівників і двох зоотехніків. Важливо робити вчасно тваринкам щеплення, тому для цих цілей запрошуйте ветеринара. Чим більше поголів’я буде на вашій фермі, тим успішніше буде бізнес. Перш, ніж отримаєте з кролика дохід, його потрібно виростити до ваги близько п’яти кілограмів.

Якщо у вас буде 300 кролематок і 70 кролів-самців, то приплід від них буде до двох тисяч кроленят в рік. З такою продуктивністю можна отримувати до трьох з половиною мільйонів чистого прибутку на рік.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!