Розведення індиків як бізнес. бізнес план

Більшість фермерів займаються розведенням декількох видів живності. Разом з тим розведення індиків як бізнес приносить найбільш високорентабельний дохід, оскільки початкові витрати на утримання цього птаха не перевищують трьох тисяч доларів США.

Розведення індиків – бізнес ідея

1. Вирішивши зайнятися таким бізнесом, спочатку слід зареєструвати належним чином своє підприємства у вигляді ТОВ, після чого можна укладати договір на оренду необхідних для розведення птиці приміщень. В обов’язковому порядку необхідно подбати про наявність відповідних дозвільних документів для реалізації м’яса цього птаха, які слід взяти в ветеринарній службі. (Див. Також Як відкрити ТОВ самостійно )

2. Слід знати, що основні витрати при веденні даного бізнесу піде на придбання пташенят і забезпечення для них обігріву у вигляді придбання необхідного обладнання. На сьогоднішній день один пташеня птиці коштує близько 100 рублів. На думку фахівців в цій області, для рентабельного бізнесу знадобиться приблизно п’ятсот пташенят, тому витрати в цій частині складуть близько п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (Див. Також Розведення гусей як бізнес. Бізнес план )

3. Даний бізнес привабливий тим, що в ньому можуть брати участь абсолютно всі члени сім’ї, що дозволить заощадити на наймання найманих працівників. Крім цього для ведення бізнесу рекомендується ознайомитися зі спеціальною літературою щодо всіх нюансів в змісті і вирощуванні індиків, а також необхідно скласти детальний бізнес-план з ретельними розрахунками.

4. На відміну від гусей, індиків НЕ всеїдні, а тому на підніжному кормі вони постійно жити не будуть. У зв’язку з тим, що доросла особина цього птаха досягає до 18 кілограм, для харчування знадобиться достатню кількість корму. Наприклад, індича у віці двох тижнів з’їдає сорок грам корму, тоді як дорослий птах з’їдає 400 грам.

5. Додатковий дохід від розведення цієї птиці можна отримувати у вигляді продажу посліду індиків, який дуже добре підходить в якості добрива.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!