Реалізуємо бізнес-ідею. фаст-фуд на колесах

Пункти продажу фаст-фуду дуже популярні у жителів нашої країни. Популярність цих закладів громадського харчування обумовлюється високим темпом життя, що не залишає часу на підготовку. Так само, заклади фаст-фуду дають можливість приємно провести час за вельми скромну плату.

Відкриваємо бізнес фаст-фуд на колесах

Головне достоїнство при виборі саме цього формату закладів – мобільність. З’являється можливість переміщення об’єкта. Це дуже важливо в моменти проведення масових заходів в місті або зміні пори року. Рухомий бізнес може зайняти ту точку, в якій він буде приносити максимальний прибуток, за рахунок більшого трафіку людей. Одними з кращих місць, для розташування пересувної точки харчування, буде навчальний заклад або бізнес-центр. Таке розташування вирішить проблему клієнтського трафіку.

Як організувати бізнес з відкриття мобільного фаст-фуду.

Загальна сума інвестицій в проект мобільного закусочної знаходиться на рівні 2 млн рублів. У цю суму увійде оформлення ІП або ТОВ, документів дають право здійснювати торговельну діяльність на вулиці. Так само з цієї суми буде придбаний автомобіль, обладнання для кухні, продукти і заробітна плата працівникам.

Бюджет розподілитися приблизно наступним чином – від 50 тис рублів буде витрачено на реєстрацію і оформлення дозвільної документації. Закупівля обладнання для кухні обійдеться не менше ніж в 200 тис рублів. Купівля автомобіля, який стане справжньою торговим майданчиком не менше 1,5 млн рублів.

Персонал для бізнесу по мобільному фаст-фуду.

Для організації роботи в пересувному об’єкті харчування потрібно 4 людини – 2 продавця і 2 кухарі. Таким чином буде організовано безперебійний, позмінний процес роботи. Процесом доставки, на етапі старт-апу, може бути зайнятий сам бізнесмен. Як і організаційними питаннями. Коли бізнес почне приносити стабільний прибуток, можливо найняти керуючого.

ВАЖЛИВО! У меню слід включати страви не потребують довгого приготування. Зверніть увагу на різні бутерброди, сендвічі та гамбургери. Так само добре підуть салати і закуски. Не забувайте про напої.

Вибір бізнес-моделі мобільного фаст-фуду.

Визначаючись з маркетинговою політикою, зовнішнім виглядом закладу, підходом до клієнта і навіть складанням меню, варто розглянути два варіанти.

Перший – придбання франшизи. Цей шлях один з найпростіших, що дає можливість отримати готовий бізнес, під відомим брендом, що приносить прибуток. Більшість заходів з просування, навчання персоналу і іншим нюансам роботи, забере на себе правовласник. Вам залишиться тільки отримувати прибуток з готовою бізнес моделі.

Другий – підійти до планування бізнес-моделі відповідально і придумати все самому. Можливо запозичивши кращі ідеї у подібних точок торгівлі. Хто знає, можливо вибравши цей шлях, ви зможете зробити зі свого бізнесу успішну франшизу.

Обидва шляхи мають свої плюси і мінуси, але це вже тема окремої розмови.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!