Птахівництво як бізнес. птахівництво бізнес план

Життя без пташиного м’яса і рецептів, що виключають яйця, просто неможливо уявити. Яєчня на сніданок, омлет на швидку руку, дієтичне м’ясо – все це раціон будь-якої людини, а, отже, дуже вигідний напрямок діяльності. Птахівництво як бізнес – це шанс заробити практично нічого не роблячи: підготували ферму, або звели великий домашній курник, накупили пташок і це все йде. Більшість сіл адже саме так і живуть – і себе прогодувати можуть, і прибуток отримати. До того ж, ціна на живу птицю набагато нижче продаваного м’яса, що означає швидку окупність.

Птахівництво бізнес план

Птахівництво – заняття для всієї родини, і немає потреби наймати персонал. Взявши, наприклад, середню сім’ю: дружина, чоловік і дитина. Завдань вистачить усім: чоловік зводить курник і зв’язується з постачальником корми, дружина підгодовує пташок і збирає яйця, а дитина збирає ягоди і траву для поповнення раціону вітамінами – все заняття прості і не вимагають особливих матеріальних або фізичних вкладень. (Див. Також Розведення кролів як бізнес )

Послідовність побудови бізнесу приблизно виглядає наступним чином:

1. Пошук території для ферми. Найкраще поруч з будинком, щоб убезпечитися від крадіжки і постійного катання для збору яєць або підгодовування.

2. Облаштування курника особливих умов не вимагає: захистите провітрювану місцевість, збийте з дощок сарайчик для тіні, а в ньому покладіть дерев’яні поперечини, на яких кури будуть спати. Тут же встановіть багато гнізд – ящиків, викладених соломою.

3. Закупити дорослих курей, припустимо 3 десятка. Для початку – цього достатньо: у вас будуть свіжі яйця кожен день, які можна продавати і привертати увагу клієнтів, і м’ясо. Відразу перерізати курей не варто, краще розташувати покупців, а потім складати список з їх замовлень – таким чином, ви завжди будете доставляти свіже м’ясо.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!