Посередницька діяльність – вигідний бізнес

У порівняно короткий час досить пристойні гроші можна заробити на наданні послуг посередника. Більш того, якщо ви виберете посередництво як бізнес і почнете присвячувати багато часу його розвитку, то в подальшому у вас будуть доходи, які перекриють вашу зарплату на колишній роботі.

Посередницька діяльність

1. Перший шлях організації бізнесу – найпростіший. Зробіть список усіх реалізованих товарів і послуг. Потім по кожній фірмі весь перелік товарів включаєте в один загальний рекламний модуль і вказуєте свій телефон. Гроші на розміщення такого модуля йдуть свої, але можна домовитися з компанією, яка продає товари, про передоплату. Як тільки вам подзвонять зацікавлені в придбанні продукції особи, ви їх направляєте в ту компанію, яка ці товари продає. Для вас хороша прибуток, а для фірми – економія на рекламі.

2. Другий шлях побудови бізнесу. Він заснований на наданні кур’єрських послуг. Ви берете у певній компанії товар і рекламуєте його через свої контактні дані. Встановіть свої ціни, які будуть трохи більше, ніж у основного постачальника. В кінцевому підсумку ви продаєте товар. Дохід буде заснований на різниці між ціною постачальника і вашою ціною. Такий варіант бізнесу теж вигідний для обох сторін.

3. Визначтеся з товарами, з якими хотіли б працювати. Може, у вас є зв’язки з постачальниками конкретного товару. Наприклад, якщо хтось із знайомих працює на цегельному заводі, то з цього і починайте. Або виберіть ту область, в якій вам цікаво працювати.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!