Переробка сміття як бізнес

Конкурентне середовище в бізнесі по переробці сміття не так велика у нас в країні, як в західноєвропейських країнах, і практично відсутній. Разом з тим переробка сміття як бізнес , особливих знань не вимагає і окупається за досить короткий проміжок часу, але вимагає значних капіталовкладень. Найбільш інтерес представляє сміття у вигляді пластикових відходів.

Переробка сміття

1. Найголовнішою проблемою в даному бізнесі – знайти споживачів продукції, одержуваної від переробки пластикових відходів, а це, як правило, вторинні поліетилен, поліпропілен і полівінілхлорид поліамід. Зазвичай такою продукцією цікавляться підприємства, які виробляють пластиковий ширвжиток. Тому рекомендується з’ясувати ціну, за якою здійснюється прийом перероблених відходів, цими підприємствами. (Див. Також Переробка гуми як бізнес )

2. На думку фахівців, з кілограма пластикових відходів можна отримати близько 800 грам вторинного продукту. У баку полімери, як правило, становлять половину всіх відходів. У зв’язку з цим можна порахувати фінансові можливості по створенню приміщення і необхідного устаткування з переробки даного сміття. Для створення діючого підприємства знадобиться вкласти в бізнес від п’ятдесяти до трьохсот тисяч доларів США.

3. Щоб почати займатися переробкою сміття, необхідно в обов’язковому порядку отримати відповідну ліцензію , яка видається Росстехнадзором і коштує не менше 7500 доларів США. Потім необхідно буде пройти екологічну експертизу для отримання екологічного дозволу на дане виробництво, а також ряд дозволів від місцевої влади, санітарної, протипожежної служб, причому все це буде потрібно оплачувати. В цілому доведеться заплатити близько тридцяти тисяч доларів.

3. Крім цього слід знайти необхідне будова для розміщення виробництва, яке повинно бути за містом і, бажано, перебувати поблизу звалища. Дане приміщення має бути не менше 300 кв. метрів, при цьому знадобиться також і складське приміщення не менше 100 квадратних метрів. При відсутності власного автопарку для вивезення сміття, можна укласти договір з комунальною службою міста. Згодом слід подумати про створення власних заготівельних пунктів.

4. Потім необхідно буде придбати необхідне обладнання для переробки сміття у вигляді сортувальної лінії, дробарки, бункера для накопичення сміття, преса і т. п. все це може коштувати приблизно 60 тисяч доларів США.

5. Крім цього необхідно буде підібрати персонал, який повинен працювати в кілька змін. Зазвичай працівники за зміну здатні переробити від трьох до п’яти тонн макулатури, 250 кілограм пластикових пляшок і до півтора тон полімерних відходів.

6. Вартість тонни сировини, в залежності від його виду, становить від 300 до 1500 доларів США. Зазвичай за місяць прибуток в цьому бізнесі становить до десяти тисяч доларів США, в зв’язку з чим рентабельність бізнесу буде не менше 50%.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!