Лісопилка як бізнес. бізнес план – лісопилка

У будівельному бізнесі самим затребуваним матеріалом завжди було і буде дерево. Якщо в регіоні не заборонена вирубка лісу, то лісопилка як бізнес принесе чималий дохід її власнику.

Бізнес план – лісопилка

– Спочатку домовтеся з керівником місцевого лісгоспу про отримання ділянки. На ньому ви почнете вести свій бізнес. Крім вас, охочих може бути багато, і тому лісові господарства проводять аукціони. Може бути, в перший раз вам і не вдасться отримати на аукціоні ділянку і доведеться витратити якийсь час, поки не купите її на торгах.

– Обладнайте на лісовій ділянці виробничу площадку. Залишайте навіс, потрібно споруда складських приміщень і для лісу, і для готової продукції. Передбачте можливість проведення навантажувальних робіт.

– Закуповуєте обладнання для лісопилки. Можна придбати вітчизняне або ж імпортне дуже нове. Вам будуть потрібні круглопильний верстат і стрічкова промислова пилорама. Щоб обладнання безперебійно працювало, потрібна електроенергія потужністю до 500 кіловат. Тому заздалегідь проведіть електрику.

– Пошук персоналу. В першу чергу, пошукайте хорошого механіка, який буде уважно стежити за роботою пилорами і зможе виправити будь-яку несправність. Його найкраще наймати на постійній основі, а для інших робочих ефективніше створити умови відрядної оплати праці.

– Прибуток виробництва залежить від безлічі факторів. Потрібно враховувати, що обсяг готової продукції, дорівнює половині обсягу сировини, яке було використано при виробництві. Зазвичай прибуток від лісопилки її власники отримують при обсягах виробництва вище 700 кубів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!