Квітковий бізнес

У кожному сучасному місті з кожним роком стає все більше квіткових кіосків, і зростає їх кількість не через популярність послуг, а через те, що не всі витримують заданих умов бізнесу, і закриваються, а натомість їм відкриваються нові. Але не варто лякатися, бізнес в сфері продажу квітів це приємна і вигідна діяльність, якщо до неї підійти з розумом і відмінним смаком.

Вибираємо асортимент

Найголовніше, запропонувати своїм покупцям відмінний асортимент, який буде відрізняти вас від безлічі інших представників в цій сфері. Квіти повинні бути різні. Ви повинні орієнтуватися не тільки на букетний композиції, а й на квіти і рослини в горщиках. Звичайно, друге має бути трохи менше, але вони повинні бути. Не бійтеся пропонувати щось оригінальне і унікальне. На такий товар завжди знайдеться свій шукач.

Головне, це створити правильні і зручні умови для того, щоб квіти залишалися в прекрасно зовнішньому вигляді якомога довше. Вибирайте ті типи квітів, які мають насичений і приємний аромат. Споживач повинен відразу відчути всю силу і різноманітність вашого асортименту, тільки заходячи в магазин. Пам’ятайте, що можна запропонувати створювати свої власні композиції. Клієнтам це особливо подобається, коли вони можуть самі вибирати різні квіти, а ви лише успішно їх оформите, тим самим пропонуючи своєму покупцеві оригінальний підхід в такій звичайній послузі. Бізнес з нуля в сфері квітів може бути вигідним!

Місце

Місце вибрати потрібно практичне. Якщо придивитися до сучасних містах, то квіткові ларьки встановлюють зараз найчастіше на зупинках. Це зручно і практично, і в цьому замішана психологія людей. Покупці відправляються в гості, на побачення, на ювілей або інше свято, і по дорозі зустрічають квітковий кіоск, який так і манить і тактовно нагадуємо, що краще було б з’явитися на захід з квітами. Що люди і роблять, вони йдуть і купують. Це тактичний хід, який у багато разів збільшує окупність бізнесу. Тому перед тим як вибрати приміщення для свого бізнесу, ретельно перегляньте всі варіанти і починайте там, де буде більше скупчення народу, зупинки або станції метро.

Додаткові послуги

Для того, щоб максимально відрізнитися від інших представників цього бізнесу, важливо пропонувати щось особливе і оригінальне. Хороший варіант іноді проводити платні майстер-класи зі складання квіткових композицій. Охочих не буде відбою, і це гарантовано. Просто берете певну плату за участь і пропонує людям свої матеріали, і починаєте навчати своєму прекрасному справі. Це буде додатковим заробітком для вас, і ваш квітковий магазин прославитися не тільки красивими букетами, а й різноманітністю послуг.

Можна продати додатково різні приємні дрібниці і сувеніри, які можна буде купити на додаток до створеного букету. Такі дрібниці можуть помітно підняти рівень продажів вашого бізнесу. Розкладати такі товари краще у самій каси, і під час підрахунку послуги, ненароком пропонувати придбати що-небудь з представленого.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!