Книжковий бізнес з нуля. видавництво дитячих книг

Видавничий бізнес відрізняється високою конкуренцією, значними витратами і невизначеними перспективами в світлі динамічного розвитку глобальної мережі Інтернет. Все це в комплексі відлякує більшість інвесторів, з побоюванням поглядають на даний ринковий сегмент.

Книжковий бізнес з нуля

За останнє десятиліття з’явилося всього кілька серйозних видавничих компаній. І конкурувати з ними практично неможливо. Більш дешеві й доступні електронні книги стрімко витісняють паперові видання з ринку. Це встановлений в результаті досліджень факт. Навіть таку перевагу звичайних книг, як зручне читання з листа, а не з екрану монітора, не здатна якось вплинути на ситуацію. Однак не все так безнадійно. Видавничий ринок зберіг один сегмент, який як і раніше залишається досить привабливим для інвестування. Можливо, ви вже здогадалися, що мова піде про дитячу літературу .

Книжковий бізнес з нуля

Видавництва, які вибирають подібну вузьку спеціалізацію, традиційно вважають за краще працювати з книгами сучасних західних і російських письменників.

Що випускається тираж, як правило, не дуже великий, але високої якості – з чудовими зображеннями і поліграфією. А якісний друк збільшують ціну на книгу в півтора-два рази в порівнянні зі звичайною.

Пошук письменників

Найскладнішим в процесі роботи видавництва є пошук молодих і перспективних письменників. Популярні автори з ім’ям воліють працювати з великими компаніями, які мають можливість виплатити високі гонорари і додатково беруть на себе рекламу їх книг. Тому невеликим початківцям видавництвам доводиться шукати невідомі, але подають надії проекти. Варто зазначити, що такий підхід досить ризикований. Якщо книга в результаті виявиться незатребуваною, повернути вкладені в неї кошти не вийде. Саме з цієї причини банки з великим небажанням і тільки у виняткових випадках видають кредити молодим видавничим компаніям. Що в свою чергу означає, що в організацію і розвиток справи знадобиться інвестувати власні гроші. Або залучати приватного інвестора з боку.

Оскільки оптовики не горять бажанням брати книги нікому не відомих авторів, то на початковому етапі доведеться самостійно займатися просуванням. Укладіть необхідні договори з книгарнями, контролюйте викладки вашої продукції в торговому залі, вкладіть певну частину грошей в рекламу.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!