Кілька бізнес ідей без вкладень

У цій статті ми розглянемо кілька бізнес ідей без вкладень, які може реалізувати, навіть починаючий підприємець. Так само ми поговоримо про те, як правильно вибрати ідею без вкладень. А в кінці статті підведемо невеликий висновок.

Як вибрати бізнес ідею без вкладень

Це напевно найголовніше питання, як вибрати прибуткову ідею в яку не потрібно інвестувати великі суми. Насправді подібний ідей дуже багато. Ось наприклад, тут: http://business-ideal. ru , можна знайти більше 50 таких ідей . Таким чином будь-хто може знайти ідею, яка припала б йому до душі.

Персональний учитель (коуч)

Сьогодні цей метод став дуже популярний в Росії, ця звана професія прийшла до нас із Заходу. Суть її полягає в наступним, людина, котра домоглася певних успіхів в якійсь сфері, набирає учнів або учня і навчає його все деталей в цій сфері. Найпопулярнішою є бізнес сфера та сфера особистого зростання. Сьогодні дуже багато таких коучерів, який за відносно невелику суму пропонують навчити всьому щось знають. Найпопулярнішими тренерами з всесвітньою популярністю є: Боді Шефер , Роберт Кіосакі , Брайн Трейсі і багато інших.

В теорії такий досвід може бути дуже корисним, так як людина здатна навчити свого досвіду за короткий проміжок часу, коли отримати такий же досвід самостійно займе роки, а то й десятиліття. Але зараз в цій сфері дуже багато шахраїв, які на ділі не мають практичного досвіду, а тільки мають теорією (поверхневими знаннями) і намагаються і видати за щось понад нове і т. д.

Якщо Ви вирішили податися в цю сферу, Вам варто мати практичний досвід, який можна продемонструвати, наприклад: успішна компанія, якщо це спорт (спортивне тіло), тобто показати на практиці, що це не просто слова. Чим вам не бізнес ідея з мінімальними вкладеннями, навіть можна обійтися взагалі без вкладень, як таких.

Ведення каналу на YouTube

Ще один дуже популярний спосіб заробітку в мережі. Все що для старту потрібно це гарна ідея. Працює це таким чином: ви знімаєте відео, завантажуєте на свій каналу на Ютьюб, ставите рекламу (автоматично), потрібно всього відкрити партнерську програму і якщо ваше відео буде набирати багато переглядів, то зможете отримувати за кожні 1000 переглядів непогані гроші.

Канаол ютуб

Але не все так просто як може показати на перший погляд, розвивати канал це трудомістка справа, потрібно освоїти ряд навичок. Так само чимало важливо робити якісне відео, яке буде цікаво подивитися іншим користувачам. Так як зараз дуже багато різних каналів (від навчальних до огляду всіляких гаджетів і ігор), тому потрібно заздалегідь придумати цікавий формат подачі інформації.

Головним плюсом є, що на стартовому етапі не потрібно робити серйозні вкладень. Та й матеріал, як створити розкручувати, створювати відео, можна знайти на тому ж YouTube. Заробіток буде залежить так само від обраної тематики. Наприклад: якщо це тематика форекс (бізнес тематика), цінна буде одна, якщо в’язання (то ціна буде значно нижче) через те, що рекламодавців такої тематики практично не буде.

Ведення власного блогу

Багато вже давно освоїлися в цій сфері. Зараз можна знайти блоги на будь-які теми, починаючи від заробітку в мережі і закінчуючи сайтами рецептами страв. Вести блог не так складно, але для того, щоб отримати постійне джерело трафіку, потрібно вивчити ази сео. Багато хто скаже, що це не важливо, але я можу вас запевнити, що це не так. Без знань азів, можна писати сотні статей і отримувати не більше 10 чоловік в день. А можна зробити 20-50 хороший статей і отримати 500-1000 чоловік. Звичайно багато що залежить від тематики та інших речей, але це вже деталі.

Власний сайт

Монетизувати такий блог так само можна багатьма способами. Залежно від тематики та бажання автора блогу. Нижче ми розповімо кілька найпопулярніших способів заробітку на сайті.

Приклади монетизації:

контекстна реклама

продаж банерів

здача сайту в оренду

пряма реклама

тізерна реклама

і т. д. і т. п

Шлях монетизації, кожен вибирає сам. Сама ідея бізнесу з малими вкладеннями, як створення сайту, для багатьох є хорошою перспективою. Так як фахівець середнього класу, зазвичай окупає свої вкладення в перебігу 6-12 місяць, звичайно терміни можуть бути і менше і більше, але це середні цифри для звичайного не ноу-хау проекту.

Тепер ви знаєте більше 53 ідей для бізнесу з малими вкладеннями і без праці можете реалізувати будь-яку з них. Досвідчені підприємці рекомендують не гнатися за грошима, а реалізовувати цікаві для вас проекти, а гроші самі прийдуть. Це не фантастика чи сліпа віра, справа в тому, що якщо справа вам дійсно до душі, то ви займете лідируючі позиції в своїй сфері, таким чином ваша праця буде належно винагороджено.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!