Ідея бізнесу – торгівля попкорном

Торгувати попкорном – це дуже вигідна і прибуткова справа. Якщо ви знайдете гарне місце, де у вас будуть купувати багато попкорну, то ви зможете отримувати 700% прибутку. До таких цифр звичайно варто рости, проте у деяких торговців саме такі показники.

Торгувати попкорном можна всюди, головне домовитися при цьому з власником місцевості. В основному він купується в теплу пору року на вулицях, в магазинах, в кінотеатрах, поруч з цирком і в торгових центрах.

Головним достоїнством такого бізнесу є те, що за мінімальні вкладення можна отримати досить не погану прибуток. До того ж, попкорн можна продавати, не йдучи з основної роботи, тобто у вас може бути подвійний заробіток, і торгувати ви зможете коли захочете.

Устаткування

Є величезна кількість апаратів для виготовлення попкорну. Є китайські, американські і вітчизняні. Найдорожчі і якісні американські. Вартість такого апарату коливається в районі від 400 до 1100 доларів. Якщо ви хочете продавати попкорн на вулиці ,. то вам доведеться придбати ще й візок, яка коштує від 300 доларів.

Сировина

Ось тут ось треба підійти до ситуації з повною серйозністю, тому що не кожне сировину підійде для виготовлення попкорну. Кукурудза, масло, карамель і приправи повинні бути спеціальними. Наприклад, кукурудзу потрібно використовувати тільки «Метелика», тільки така кукурудза збільшується при приготуванні в розмірі майже в 43 рази. Масло ж має бути рослинною, соняшниковою або пальмовою. Можна ще використовувати і кокосове масло, проте це зайві витрати.

Варто відзначити, що кукурудзу потрібно зберігати далеко від вологи і високої температури повітря, так як волога може зіпсувати кукурудзу і при приготуванні вона просто не розкриється.

Тут дуже заморочуватися не потрібно. Ідеально підійдуть картонні упаковки на різні тари. Такі упаковки не дорогі і практичні. до того ж вони мають конусну форму і привабливу забарвлення, що дуже привабливо і красиво для покупця.

Ціна на попкорн

Один стакан з попкорном коштує від 30 до 60 рублів. З огляду на, що апарат може виробляти до 140 склянок на годину, може вийти не погана сума, головне, щоб були покупці.

Обчислити ціну не складно. Підрахуйте просто витрати, потім дізнайтесь, які ціни у конкурентів і дерзайте. Варто зазначити, що найвищі ціни в кінотеатрах, так як там люди шукають попкорн і готові за нього платити. Не настільки висока ціна біля магазинів. Якщо покупець йде в магазин, то він йде за продуктами, а якщо він купить попкорн, то це попутно.

Варто відзначити, що якщо ви вирішили торгувати попкорном, то потрібно обов’язково пройти медкомісію і мати всі відповідні довідки, так як одне з небагатьох правил до продавця.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!