Ідея бізнесу – розведення свиней

Свинарство – це заняття прибуткове і цікаве. При правильному змісті і відгодівлі розведення свиней як бізнес буде дуже вигідною справою, оскільки з реалізацією свинини, як правило, проблем не виникає.

Свій бізнес – Домашнє свинарство

– Будуйте теплий сарай і зробіть в ньому прижени. Якщо вирощування свиней буде не тільки для одного м’яса, але і для розведення породи, то приміщення повинні бути дуже просторим і без протягу. Обов’язково потрібна витяжна вентиляція.

– Придбайте хорошу породу свиней. Якщо порода буде погана, то, як свиню не годуй і як би правильно не доглядати, прибутку від неї ви не дочекаєтеся. Хороші породи: ландрас, російська біла, в’єтнамська вислобрюхая і інші породи з їх сумішшю.

– Правильний догляд та годування. Поросят годують, раз п’ять на день. Порція на один раз повинна бути невеликою і в ній обов’язково має міститися молоко. Слідкуйте, щоб вони були сухі і чисті. Хряков, які призначаються на м’ясо, потрібно холостити. У корм додавайте спеціальні добавки: м’ясо-кісткове і рибне борошно, риб’ячий жир і мясокостний добавки. У три місяці поросят потрібно прищепити від інфекцій. Влітку обов’язково давайте свиням свіжу траву, а взимку – сіно. Можна додавати в їжу кухонні відходи і різні коренеплоди.

– При хорошому змісті і годуванні молодняк за півроку буде важити близько 100 або 120 кг. Далі утримувати свиней немає сенсу, це збільшить витрати по отриманню продукції. Віддавайте всіх тварин на забій, залишайте тільки якісних особин для продовження потомства.

– Збут продукції. Заздалегідь домовтеся з клієнтами, яким будете поставляти свинину. В першу чергу, її скуплять на м’ясних ринках, потім можна запропонувати ресторанам, їдальням і кафе. Якщо м’ясо покупцям сподобається, вони стануть вашими постійними клієнтами і ваш бізнес почне набирати обертів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!