Ідея бізнесу – домашнє розведення гусей

Гусяче м’ясо користується популярністю вже багато сотень років. Його готують і на свята, і на сімейну вечерю. Розведення гусей як бізнес дає хороший дохід. Крім того, гуси досить невибагливі і їх вирощування абсолютно не вимагає особливих навичок.

Домашнє розведення гусей

1. Годування гусей. Від народження і до одного місяця гусей годують стартовим комбікормом. Після цього переходять на вологі мішанки, зроблені з висівок, картопляного лушпиння і варених риб’ячих потрухів. Годувати гусей потрібно якомога більше, щоб вони швидко набирали вагу.

2. Гусячі яйця. Незважаючи на свою корисність (в них містяться вітаміни А, K, Е, В і фосфор, залізо, сірка, мідь) вони не користуються посиленим попитом через наявність специфічного запаху. За один сезон гуска здатна знести п’ятдесят яєць. Їх також можна продавати, як і м’ясо.

3. Необхідна для отримання пристойного прибутку кількість птахів – не менше ста гусей.

4. Для утримання гусей необхідний ставок, що має дзеркало не менше двохсот квадратних метрів.

5. Ціна на десяток добових гусенят становить від 1000 до 2000 рублів. За двомісячну дорослу птицю можна отримати від 300 і до 450 рублів чистого доходу.

6. Для того, щоб зайнятися вирощуванням гусей, необхідний початковий капітал не менше 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

7. Пташник обов’язково потрібно зареєструвати у ветеринарній службі

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!